PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WŁOSKI GUCCI I JAPOŃSKI COMME DES GARÇONS ŁĄCZĄ SIŁY: ŚWIĄTECZNA ODSŁONA TOREBKI 2018

WŁOSKI GUCCI I JAPOŃSKI COMME DES GARÇONS ŁĄCZĄ SIŁY: ŚWIĄTECZNA ODSŁONA TOREBKI 2018

Czy torebka z makulatury, pokryta plastikową powłoką znajdzie się na Waszej świątecznej liście prezentów?

 

Włoski Gucci i japoński Comme des Garçons nawiązały współpracę, czego efektem jest zaprojektowanie nowego modelu torebki. Poznajcie szczegóły!

GUCCI X COMME DES GARÇONS: WSPÓLNY PROJEKT TOREBKI

Comme des Garçons, regularnie z okazji świąt przygotowuje specjalny projekt, decydując się na współpracę z jedną ze światowych marek. W 2013 roku japoński brand kolaborował z francuskim domem mody Hermès, czego efektem była seria jedwabnych apaszek pokrytych oryginalnym printem np. szachownicy. Pojawiły się na nich motywy przypominające gry planszowe. Dwa lata później, Comme des Garçons wznowił projekt, ale tym razem zaprosił do niego włoską markę Gucci. I tak powstała limitowana edycja jedwabnych kwiecistych apaszek w ludowym klimacie. A jak współpraca przebiega w tym roku?

Z okazji Gwiazdki, Comme des Garçons wspólnie z włoskim brandem wypuścił na rynek lakierowaną beżową shopperkę, wykonaną z makulatury i plastiku. Model ozdobiono logo Comme des Garçons i czerwono-zielonym pasem, symbolizującym jazdę konną, której pasjonatem był założyciel marki Hermès.

Premiera torebki odbyła się 23 listopada 2018 w Japonii, a w Europie wydarzenie przypada na 6 grudnia. Cena modelu jednak nie jest jeszcze znana. Jak Wam podoba się najnowszy projekt w ramach kolaboracji Gucci z Comme des Garçons?

W galerii zdjęć zobaczycie także inne świąteczne projekty, które pojawiły się przy okazji współpracy japońskiej marki z legendarnymi domami mody w poprzednich latach. 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Gucci | Comme des Garçons | jesień zima 2018/19 | święta | shopping | TRENDY |

podobne artykuły