Logotyp serwisu lamode.info
SERIAL DOKUMENTALNY O KULISACH PRACY CHANEL NA NETFLIXIE

SERIAL DOKUMENTALNY O KULISACH PRACY CHANEL NA NETFLIXIE

Już 21 grudnia zobaczycie jak wyglądał proces powstawania bajkowej kolekcji haute couture na wiosnę lato 2018.

„7 dni przed” ukaże Wam proces powstawania bajkowej kolekcji Chanel haute couture wiosna lato 2018, w której dominowały cukierkowe kolory, przystrajające suknie w stylu księżniczki i garsonki wykonane z tweedu. Poznajcie szczegóły dotyczące realizacji nowego serialu dokumentalnego, który już niebawem pojawi się na Netflixie!

CHANEL: „7 DNI PRZED” SERIAL DOKUMENTALNY NA NETFLIXIE

7 dni przed” to gratka dla miłośników mody i kina. Od 21 grudnia na Netflixie pojawi się bowiem serial dokumentalny o kulisach pracy legendarnego domu Chanel. Nowa produkcja przybliży Wam proces powstawania kolekcji haute couture na wiosnę lato 2018, którą zaprezentowano 23 stycznia tego roku. W roli głównej wystąpi nie kto inny, jak Karl Lagerfeld, który przejął stery marki po Coco Chanel.

Chanel - tiulowa suknia haute couture wiosna lato 2018 (fot. East News)

Jak wyglądały przygotowania do projektu? Andrew Rossi, reżyser dokumentu spędził tydzień (tuż przed paryskim show) z Karlem Lagerfeldem, przyglądając się pracy zespołu nad 68 kreacjami oraz niezwykłą scenerią – przed oczami widzów ukazał się ogród z XVIII-wieczną fontanną.

POLECAMY: CHANEL WIOSNA LATO 2018

Dzieło poświęcone francuskiemu domu mody Chanel będzie pierwszym z siedmiu filmów dokumentalnych przybliżających osobowość i twórczość wizjonerów, którzy wpłynęli na świat fashion, sportu czy rozrywki.

W galerii zdjęć prezentujemy sylwetki z pokazu Chanel wiosna lato 2018, który jest motywem przewodnim wspomnianego projektu. Czy tak jak my już nie możecie doczekać się 21 grudnia?

tagi: pokaz wiosna lato 2018 | haute couture | film | Netflix | Chanel |

podobne artykuły