Logotyp serwisu lamode.info
WATCH THE SECRET: BOND & OMEGA PARTY

WATCH THE SECRET: BOND & OMEGA PARTY

Sprawdźcie jak najpopularniejszy agent świata świętuje 20-lecie współpracy ze szwajcarską firmą!

18 listopada w Skwerze Hoovera w Warszawie odbyło się wydarzenie dedykowane luksusowym zegarkom OMEGA, którego oprawa nawiązywała do najnowszej serii przygód najsławniejszego agenta Jego Królewskiej Mości Jamesa Bonda. Podczas imprezy zaprezentowano trzy zegarki męskie, z których 2 odegrały ważną rolę w SPECTRE. Były to: najnowszy „bondowy” Seamaster 300 ze swoją „wybuchową” rolą w filmie oraz OMEGA Aqua Terra 150M, również noszony na nadgarstku Bonda w filmie. OMEGA Ladymatic to jedyny damski zegarek zaprezentowany podczas eventu.

 

Watch the Secret: Bond & Omega Party to wydarzenie, które podkreśla długoletnią, trwającą już 20 lat, współpracę szwajcarskiej firmy oraz producentów filmów o najsłynniejszym szpiegu świata - Seamaster to zegarek Jamesa Bonda od filmu GoldenEye z 1995 roku. Ambasadorem marki jest obecny Daniel Craig, czyli aktor obecnie wcielający się w rolę Jamesa Bonda.

 

Najnowszy model zegarka Seamaster 300 został wyprodukowany w limitowanej edycji 7007 egzemplarzy i każdy ma wygrawerowany numer limitacji. Koperta ze stali szlachetnej z czarną tarczą wyróżnia się eleganckim wzornictwem i przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem. Obracający się w obu kierunkach pierścień lunety również ma kolor czarny. Wykonano go z polerowanej ceramiki uzupełnionej skalą 12-godzinową z materiału LiquidMetal® - dzięki niej możemy śledzić czas w dowolnym kraju na świecie.

 

W czasie imprezy zaprezentowano jeszcze dwa inne zegarki męskie: jeden wyprodukowany w edycji limitowanej: OMEGA Seamaster Aqua Terra 150M oraz OMEGA Seamaster Aqua Terra 150M noszony przez agenta 007 w filmie SPECTRE. Jednym z najbardziej zwracających uwagę elementów tego zegarka w kopercie ze stali szlachetnej o średnicy 41,5 mm jest wahnik mechanizmu widoczny przez szafirowe szkło zatopione w deklu zegarka. Zaprojektowano go tak, by przypominał nabój wylatujący z gwintowanej lufy pistoletu. W ten sposób OMEGA doskonale nawiązała do przygód nieustraszonego 007.

 

Jedynym damskim zegarkiem prezentowanym podczas środowej imprezy był Ladymatic. Jest to zegarek ze stali szlachetnej, z kopertą o średnicy 34 mm wyposażony w pierścień lunety „oprószony” brylantami. Jego boki zdobią falowane wycięcia odkrywające część wewnętrznej koperty z białej ceramiki. Firma OMEGA nawiązała współpracę z aktorką wcielającą się w filmie Spectre w Moneypenny – Naomie Harris.

 

Podczas wieczoru, który rozpoczął się dokładnie o godzinie 20:07 każdy z uczestników otrzymał swój indywidualny identyfikator, przygotowany na wzór dokumentów, które posiadają agenci MI6. Inspiracje do aranżacji lokalu, w którym odbywała się impreza zaczerpnięto z filmu. Jedna z sal została zamieniona w piwnicę z zakurzonymi skrzynkami i pajęczynami, druga natomiast stała się prawdziwym centrum dowodzenia, które możemy zobaczyć w filmie SPECTRE. Zegarki zostały zaprezentowane za kratami i były też podświetlone czerwonym laserem, co także było nawiązaniem do jednej z filmowych scen.  Licznie przybyli goście, wśród których znaleźli się m.in. Jacek Rozenek, Beata Chmielowska-Olech, Mariusz Totoszko, Adam Adamonis, Anna Kalczyńska, Jacek Kurowski, Monika Zamachowska mieli okazję bawić się w prawdziwie bondowskim klimacie. 

tagi: Omega | zegarki Omega | Omega Watches | Omega James Bond Party | Omega James Bond 2015 | James Bond Spectre |

podobne artykuły