PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WARSZTATY STYLIZACJI FASHION PROJECT

WARSZTATY STYLIZACJI FASHION PROJECT

Fashion Project współpracuje z POP Magazine! Sprawdźcie, co przygotowano z okazji 10. rocznicy warsztatów stylizacji!

Takie niespodzianki lubimy! Fashion Project w ramach 10. rocznicy swoich warsztatów stylizacji zaprosił do współpracy przy kolejnej ich edycji redaktora kultowego, brytyjskiego POP Magazine. Gość specjalny podczas zajęć praktycznych z tworzenia sesji mody pokaże uczestnikom międzynarodowe spojrzenie na stylizację oraz pracę z perspektywy zagranicznego pisma. Spotkanie kursantów z gościem na planie sesji zdjęciowej poprzedzi prezentacja „Fashion Styling”.

 

Jeżeli chcesz zostać stylistą lub jesteś początkującym bądź tym już odrobinę doświadczonym i pragniesz pracować w magazynach modowych, przy produkcjach telewizyjnych, czy reklamach, to te warsztaty skierowane są właśnie do Ciebie. Twoja wiedza zostanie poszerzona o nowe tematy dzięki wykładom, ćwiczeniom oraz warsztatom, których głównym celem jest zainspirowanie oraz przygotowanie uczestników do przyszłej współpracy.

 

W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesja fotograficzna, budowanie moodboardów, analizy trendów oraz spotkanie z gościem specjalnym. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, makijażystów i modelek.

 

Do dyspozycji będą najnowsze kolekcje młodych projektantów, sprzedających swoje ubrania na platformie Showroom.pl. Obuwie zapewni Fun in Design. Podczas sesji zdjęciowej o stylizację fryzur zadba marka Kevin Murphy, a o makijaż Biar Beaty Group. Uczestnicy podczas 3-dniowej pracy będą mieli kontakt ze specjalistami, mającymi duże doświadczenie na rynku mody w Polsce i za granicą.

 

Na zakończenie kursanci otrzymają dyplom ukończenia warsztatów.

 

Warsztaty odbędą się w dniach:

29.11 – 01.12.2013, ul. Mysia 3,Warszawa, w godz: 9:00 – 17:00

koszt:

890zł/1os i 810zł/powyżej 2os

 

Zapisy i program na

info@fashionproject.pl i na www.fashionproject.pl

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Warsztaty stylizacji Fashion Project | POP Magazine | Fashion Styling |

podobne artykuły