PL / EN
RUSZA TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE

RUSZA TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE

Wyjątkowa sztuka na wyciagnięcie ręki! Rusza trzecia edycja warszawskich targów sztuki - ART YARD SALE. Nie możecie tego przegapić!

 

Już 1. grudnia rusza X AYS zimowa edycja najpopularniejszych warszawskich targów. Prawdziwa ,,uczta” dla wielbicieli polskiej sztuki, mody i designu

 

Przez cały grudzień, w kamienicy przy ulicy Pięknej 19, można będzie odwiedzić pop-up show X AYS (otwarty 7 dni w tygodniu).

 

W dziale mody odnajdziecie m.in. projekty Ani Kuczyńskiej, C by Cosima Borawska, Delikatessen, czy Marios, a to tylko kilkoro z ponad 50. artystów, którzy pokażą swoje projekty. Ciekawą i owocną współpracą są także kolaboracje PLNY Lala i Olka Osadzińska oraz Pajonk i Arobal.

 

Ta ostatnia to wyjątkowa współpraca, jednych z najbardziej obiecujących młodych projektantów, którzy stworzyli limitowaną kolekcję ubrań i akcesoriów z ilustracjami Arobala. Zaś PLNY Lala to warszawska marka, którą z pewnością znają wszyscy miłośnicy streetwear’u. W X AYS znajdziecie ich w kolaboracji z Kendzo from Warsaw i Warszawską Dżunglą, stworzoną m.in. we współpracy Olką Osadzińską.

 

 „Moda jest dziedziną sztuki. To przekonanie towarzyszyło koncepcji Art Yard Sale Ufficio Primo od samego początku, a moda była integralną częścią ekspozycji targów od pierwszej edycji w 2009 roku. III edycja targów to zupełnie nowa odsłona Działu Mody. Moda łączy w sobie wszystkie artystyczne elementy, ma jednak dodatkowy i magiczny wymiar, którego pozostałe dziedziny sztuki nie posiadają. Jej znaczenie wytwarza się w trakcie interakcji z człowiekiem, który zakłada na siebie daną rzecz, która jest zmaterializowaną artystyczną wizją projektanta.” – tak o wydarzeniu wypowiedziała się Olka Osadzińska w wywiadzie dla magazynu SZUM.

 

Będziecie? My na pewno, bo ART YARD SALE to jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń tego roku. Nie możecie tego przegapić! 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Art Yard Sale | trzecia edycja Art Yard Sale | Olka Osadzińska | Pajonk | Arobal |

podobne artykuły