PL / EN
PIERŚCIONKI Z EPOKI - TRENDY JESIEŃ 2018

PIERŚCIONKI Z EPOKI - TRENDY JESIEŃ 2018

Wciąż królują minimalistyczne pierścionki z perłą i dla przeciwwagi, bogato zdobione modele w stylu wiktoriańskim. Który wybierzecie?

W tym roku, pierścionki nosimy bez ograniczeń. Mogą występować solo i w minimalistycznej formie, jak i w towarzystwie wielu innych. Oto najmodniejsze modele w jesiennym sezonie 2018!

NAJMODNIEJSZE PIERŚCIONKI NA JESIEŃ 2018

Jesienią 2018 prym wiodą złote pierścionki w stylu wiktoriańskim, zdobione szafiramii i diamentami. Są eleganckie, szlachetne i nawiązują do królewskiego szyku. Mogą być subtelne, bo z niewielkim, ale cennym kamieniem w kształcie kwadratu, jak i okazałe, wypełnione kunsztownym owalnym oczkiem w rozmiarze XXL. W trendzie są także pierścionki w stylu renesansowym, a więc dekorowane kolorowymi cyrkoniami, kryształkami i kamykami oraz barokowe wersje urozmaicone splotem i ażurem. Z secesyjnych wariantów znajdziecie pierścionki ze zdobieniem w kształcie motyla, ważki czy roślinnych motywów, które symbolizują radość i młodzieńczość.

Jeśli jesteście minimalistkami, polecamy delikatną biżuterię z perłą lub ultra kobiecy, romantyczny i ponadczasowy pierścionek z diamentem, który wdzięcznie ozdobi większość stylizacji i będzie inwestycją na lata. Miłośniczki antycznych ozdób mogą przebierać wśród pierścionków ze szklanym przezroczystym intaglio w odcieniu pastelowego różu.

Aktualnie, modne są pierścionki wykonane nie tylko ze srebra, białego i żółtego złota, ale także różowego, które doskonale koresponduje z brylantami, białymi cyrkoniami i perłami.

POLECAMY: KOLCZYKI TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/2019

W galerii zdjęć prezentujemy najmodniejsze pierścionki na jesień 2018. Jaki Wy wybierzecie: romantyczny i klasyczny z jasnym oczkiem czy pleciony model „z duszą" w stylu wiktoriańskim?

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: jesień zima 2018/19 | pierścionki | shopping | TRENDY |

podobne artykuły