PL / EN
NAJMODNIEJSZE KOLCZYKI NA JESIEŃ 2018

NAJMODNIEJSZE KOLCZYKI NA JESIEŃ 2018

Must have’m sezonu są modele w kształcie muszli i spadających liści. Jakie jeszcze?

Jakie kolczyki będziemy nosić jesienią 2018? Przejrzałyśmy ofertę znanych marek biżuteryjnych, polskich projektantów, a także popularnych platform sprzedażowych. Natrafiłyśmy na morskie muszle, wiszące modele w stylu vintage i roślinne warianty, które ozdobią stylizację w tym sezonie. W zestawieniu znajdziecie „coś” wartego uwagi minimalistek, miłośniczek stylu retro i tańca flamenco. Koniecznie sprawdźcie!

KOLCZYKI NA JESIEŃ: TRENDY 2018

W tym sezonie najgorętszym trendem są kolczyki w kształcie muszli. Mogą być zarówno w nienaruszonej formie, jak i sprawiać wrażenie delikatnie pokruszonych skarbów morza. Te w większym rozmiarze doskonale zastąpią klipsy i nawiążą do idei power dressing z lat 80.i 90. W modzie są także modele zainspirowane florą – w formie liści, róż czy polnych kwiatów, dodadzą stylizacji dziewczęcego i rustykalnego charakteru. Miłośniczkom klimatów vintage polecamy okazałe kolczyki z zawieszonymi kryształami czy ametystami. Niezastąpione będą także warianty z perłą i dekorowane babrokowymi wytłoczeniami.

Wśród klasycznych kolczyków znajdziecie wersje z diamentami i szafirami, przypominające ulubione dodatki Audrey Hepburn. W latynoskim stylu są natomiast modele w kształcie koła, wykonane ze złota i nawiązujące do wizerunku Jennifer Lopez, cyganerii oraz tańca flamenco. Modne kolczyki to także te z kolorowymi kamieniami, cyrkoniami czy minimalistyczne i nieśmiało przebijające się przez stylizację, ale tak, że stanowią dużą kropkę nad i. W tym sezonie nosimy także krótkie modele wyglądające, jakby były nie do pary.

POLECAMY:  DUŻE KOLCZYKI MUST HAVE WIOSNA LATO 2018

W naszej galerii zdjęć prezentujemy najróżniejsze modele kolczyków, by każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie.

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: kolczyki | trendy | jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły