PL / EN
„VOYEUR” – SESJA KRZYSZTOFA WYŻYŃSKIEGO  DLA CHASSEUR MAGAZINE

„VOYEUR” – SESJA KRZYSZTOFA WYŻYŃSKIEGO DLA CHASSEUR MAGAZINE

„Voyeur" to najnowszy edytorial polskiego fotografa Krzysztofa Wyżyńskiego, jaki ukazał się w brytyjskim Chasseur Magazine. Zobaczcie efekty.

Słowem „voyeur”  określa się osobę, która czerpie przyjemność seksualną z podglądania innych ludzi, znajdujących się w intymnych sytuacjach. Tego rodzaju zachowania oparte są przede wszystkim na anonimowości kontaktu, gdzie nadrzędną rolę we wspomnianej czynności zajmuje oczywiście zmysł wzroku.

 

„Voyeur” to również najnowsza sesja polskiego fotografa Krzysztofa Wyżyńskiego, jaka ukazała się w letnim wydaniu brytyjskiego Chasseur Magazine. Punktem wyjścia do opowiedzenia historii jest tytułowe podglądactwo. Samo pojęcie zostało wykorzystane w edytorialu w postaci luźnej interpretacji, opartej przede wszystkim na estetycznej fascynacji ciałem oraz modą.

 

Głównym bohaterem sesji został Jacob Kulesza, reprezentujący polską agencję Panda Models. Na wszystkie stylizacje, za które odpowiedzialny był sam fotograf oraz wizażystka Lola, złożyły się zarówno ubrania i dodatki od polskich projektantów (MMC, Chomisawa), zagranicznych marek (Polo Ralph Lauren, Emporio Armani, Dsquared2, Gucci, Adidas, Ray Ban), a także znanych sieciówek (H&M, River Island).

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty.

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Krzysztof Wyżyński | Chasseur Magazine | Jacob Kulesza |

podobne artykuły