Logotyp serwisu lamode.info
OLA GĘSICKA – NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

OLA GĘSICKA – NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

Ma 17 lat, za sobą pierwsze kroki w modelingu, nogi do nieba i niesamowite spojrzenie. Poznajcie bliżej Olę Gęsicką - nową twarz agencji D’Vision!

Choć ma dopiero 17 lat, już teraz trafiła do jednej z najbardziej profesjonalnych agencji modelek w Polsce. Warszawskie D’Vision, odpowiedzialne za sukcesy naszych światowej sławy top modelek m.in. Anji Rubik, Patrycji Gardygajło i Zuzanny Bijoch, wzięło ją pod swoje skrzydła. Ola Gęsicka ma wszystko, co potrzebne jest do zrobienia kariery: 178 cm wzrostu, magnetyzujące niebiesko-szare spojrzenie, piękne blond włosy i wymiary 89-62-81. Co więcej, jej pierwsze testy wyszły naprawdę obiecująco. Nieco chłodna uroda i rockowy sznyt są dodatkowym atutem nowej twarzy agencji D’Vision.

 

Przyszłoroczna maturzystka z okolic Elbląga nie ma zamiaru rezygnować jednak z edukacji. Jak mówi od zawsze planowała studia na uczelni technicznej. Choć jeszcze nie wie na jaki kierunek się zdecydować, to ze względu na zamiłowanie do rysunku, zastanawia się nad wyborem architektury, wzornictwa lub grafiki komputerowej. Uwielbia sport i każdą wolną chwilę spędza aktywnie – biega ze swoimi psami, chodzi na siłownię i pływa na windsurfingu, a gdy tylko spadnie pierwszy śnieg rozwija swoją pasję - narciarstwo. Poza tym kocha podróżować, poznawać nowe miejsca, kultury i języki, a praca modelki z pewnością będzie jej w tym sprzyjać. „Bycie w ciągłej podróży to coś, o czym zawsze marzyłam” - zdradza LAMODE.INFO.

 

Młody wiek, charakterystyczne rysy twarzy i polska krew podpowiadają nam, że nie jest to ostatni raz, kiedy piszemy o Oli. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

tagi: Ola Gęsicka | nowa twarz D'vision | new face | modelka | LaMode.info | D'Vision |

podobne artykuły