Logotyp serwisu lamode.info
VOGUE EYEWEAR – KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

VOGUE EYEWEAR – KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

Prezentujemy wiosenno-letnią kolekcję kultowej marki Vogue, której twarzą została ikona modelingu, Kate Moss.

Kolekcja Vogue Eyewear na sezon wiosna-lato 2011 powstała wokół kilku głównych motywów - Glam, Easy Chic, lata 80-te oraz Metropolitan (linia męska), z których każdy nawiązuje do najgorętszych trendów tegorocznej mody.

 

Najnowsza kolekcja łączy w sobie szaleństwo lat 80-tych i stonowaną współczesną elegancję. Dzięki oryginalnemu designowi opraw i drobiazgowym dopracowaniu detali Vogue oferuje okulary idealne na każdą okazję. Dzięki dużej różnorodności kształtów i kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W najnowszej kolekcji znajdują się także ciekawe modele męskie. Marka Vogue jest taka, jak czasy w których żyjemy – nowoczesna, wszechstronna, łącząca w sobie rozrywkę i fantazję, elegancję i jakość.

 

Vogue dąży do tego, aby okulary stały się faktycznym bohaterem wyglądu kobiety, i codziennie, w każdej sytuacji, odgrywały kluczową rolę w zdefiniowaniu stylu.

 

Od 2011 roku to Kate Moss jest twarzą marki Vogue Eyewear - wcześniej marka współpracowała między innymi z Gisele Bundchen i Darai Werbowy.

tagi: Vogue Eyewear | wiosna-lato 2011 | marka | KATE MOSS |

podobne artykuły