Logotyp serwisu lamode.info
DONATELLA VERSACE ZAPROJEKTUJE KOLEKCJĘ DLA H&M!

DONATELLA VERSACE ZAPROJEKTUJE KOLEKCJĘ DLA H&M!

Wiemy, kto zaprojektuje ekskluzywną kolekcję dla koncernu H&MDonatella Versace! Zobacz pierwsze zdjęcia z przymiarek!

Świat mody czekał na tę wiadomość z zapartym tchem. Dziś już wiemy, kto zaprojektuje specjalna kolekcję dla szwedzkiej marki H&M na jesieni 2011 roku. Będzie to Donatella Versace – projektantka marki Versace, stworzonej przez jej nieżyjącego już brata Giannini’ego w 1978 roku.

 

Kolekcja ma być pełna typowego dla włoskiej marki szyku – pojawią się zatem printy, skóra i mocne kolory. Linia ma powstać z najlepszej jakości materiałów, obejmie ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz pojedyczne produkty wnętrzarskie. Będzie dostępna od 17 listopada 2011 w ponad 300 sklepach H&M na całym świecie i w sprzedaży internetowej.

 

Dodatkowo, Donatella zaprojektuje też ekskluzywną kolekcję pre-spring, która będzie dostępna od 19 stycznia 2012 - jedynie w krajach, w których H&M prowadzi sprzedaż on-line.

 

Jestem zachwycona możliwością współpracy z H&M, gdyż umożliwia to dotarcie do szerszej publiczności -  komentuje sama Donatella - Kolekcja będzie esencją stylu Versace i na pewno przypadnie do gustu fanom naszej marki, jak i fanom H&M.

 

Versace to jedna z najważniejszych marek naszych czasów, a ich kolekcja dla H&M będzie pełna glamu i ognia - mówi Margareta van den Bosch z H&M - Donatella Versace podzieli się z nami swoimi legendarnymi projektami, które zyskały już status ikony. To kolekcja idealna na jesienny, imprezowy czas.

 

Czy myślicie, że kolekcja Versace dla H&M powtórzy sukcesy poprzednich linii?

tagi: Donatella Versace | jesień-zima 2011/12 | H&M |

podobne artykuły