PL / EN
VERONIKA HEILBRUNNER (UBIERZ SIĘ JAK GWIAZDA)

VERONIKA HEILBRUNNER (UBIERZ SIĘ JAK GWIAZDA)

Odtwarzamy dla Was stylizację światowej fashionistki!

 

Styl Veroniki Heilbrunner

Veronika Heilbrunner, niemiecka redaktorka mody i sławna trendsetterka, to ulubienica fotografów specjalizujących się w modzie ulicznej i idolka fashionistek na całym świecie. Jej charakterystyczny styl zachwyca nonszalancją i eklektyzmem – każda jej stylizacja jest pełna kontrastów, które wzajemnie się równoważą i uzupełniają: romantyzm versus sport, boho versus rock, vintage versus nowoczesność, kobiecość versus męskość, lekkość versus ciężkość. Uwielbiamy to żonglowanie, które w konsekwencji tworzy niepowtarzalną garderobę Niemki.

Veronika Heilbrunner

Veronika Heilbrunner podczas Milan Fashion Week jesień zima 2017 (fot. East News)

Ubierz się jak Veronika Heilbrunner

Podczas ostatniego Milan Fashion Week naszą uwagę przykuła stylizacja Veroniki Heilbrunner uchwycona w drodze na pokaz Fendi. Gwiazda wybrała krótki vintage`owy top w paski, który przykryła oversizową pilotką z kożuchem od Acne Studios w kolorze krwistej czerwieni. Do jasnych, prostych jeansów i designerskich czarnych sneakersów marki Eytys dobrała jeszcze ekstrawagancką, wielobarwną torebkę od Fendi.

Też jesteście fanami Veroniki? Zajrzyjcie do galerii i przyjrzyjcie się bliżej tej stylizacji oraz spróbujcie razem z nami ją odtworzyć!

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Veronika Heilbrunner | moda uliczna | shopping |

podobne artykuły