PL / EN
VERA WANG – KRÓLEWSKIE SUKNIE ŚLUBNE JESIEŃ ZIMA 2019

VERA WANG – KRÓLEWSKIE SUKNIE ŚLUBNE JESIEŃ ZIMA 2019

Kreacje zdobi złota nić przeplatana z koronką i bogatymi haftami dekorującymi górę. 

Kolekcja ślubna marki Vera Wang zaprojektowana na sezon jesień zima 2019 doskonale wpisałaby się w klimat MET Gali 2018, poświęconej tematyce religijnej. Zobaczcie, jakie trendy zaproponowała amerykańska kreatorka na przyszły rok!

VERA WANG: KOLEKCJA SUKIEN ŚLUBNYCH JESIEŃ ZIMA 2019

Zjawiskowe suknie ślubne w odcieniu cappuccino, latte, niebieskim i cytrynowej bieli wiodą prym w kolekcji marki Vera Wang na jesień zimę 2019. Kreacje zdobi złota nić przeplatana z koronką i bogatymi haftami dekorującymi górę. Pełne „dystyngowania” modele nawiązują do estetyki królewskiego dworu i przypominają modę promowaną przez Elżbietę I i Marię Stuart. Amerykańska projektantka doskonale operuje tiulem i przezroczystościami, które sprawiają, że stylizacje symbolizują delikatność i czar, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej romantyczne. Złote lśniące aplikacje, koronki a’la firanki, stójki i kołnierze obrazują królewski szyk, a korona w miejscu welonu stanowi atrybut władzy. Do tego kreacje ślubne w odcieniu cielistym stapiają się z ciałem i sprawiają wrażenie, jakby były wyrzeźbione na modelce. W połączeniu z plisowaniami, krótkimi fasonami i transparentnym gorsetem stają się i nowoczesne, i klasyczne oraz zainspirowane rosyjskim baletem.

POLECAMY: VERA WANG KOLEKCJA  WIOSNA LATO 2018

W galerii prezentujemy kolekcję ślubną marki Vera Wang na jesień zimę 2019. Jak Wam podoba się królewska moda dedykowana współczesnej pannie młodej?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Vera Wang | ślub | jesień zima 2019/20 | TRENDY | Sukienki |

podobne artykuły