PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
UWAGA KONKURS! WYGRAJ KOSZULKĘ Z ORŁEM Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ROBERTA KUPISZA!

UWAGA KONKURS! WYGRAJ KOSZULKĘ Z ORŁEM Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ROBERTA KUPISZA!

Koszulki z orłem z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza zawładnęły światem mody. Dzięki LAMODE.INFO możecie stać się posiadaczami jednej z nich. Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie!

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza zawładnęła światem mody – prawdziwym hitem stały się oczywiście charakterystyczne koszulki z orłem. Modowi entuzjaści już dzień po pokazie szturmem ruszyli do showroomu projektanta, aby zdobyć swój wymarzony model. W swojej szafie ma je także wiele gwiazd z pierwszych stron gazet, w tym Magda Mielcarz. Jeśli i Wy jesteście fankami twórczości Roberta Kupisza, mamy dla Was świetną wiadomość!

 

 

UWAGA KONKURS!

 

Dla czytelników portalu LAMODE.INFO wspólnie z projektantem Robertem Kupiszem przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest unikatowa koszulka z orłem (unisex, rozmiar M), z kolekcji Heroes na sezon jesień zima 2012/2013. Jeśli chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowej nagrody, wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie konkursowe:

 

Dlaczego Robert Kupisz swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień zima 2012/2013 nazwał HEROES? - uzasadnij swoją odpowiedź w maksymalnie 5-6 zdaniach.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31.12.2011 r. pod adresem e-mail: konkurs@lamode.info. Nagrodzimy jedną najbardziej oryginalną odpowiedź, a szczęśliwego zwycięzcę ogłosimy już 02.01.2012 na łamach LAMODE.INFO

 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu korespondencyjny.


Zapraszamy do konkursu! Z pewnością warto zrobić sobie noworoczny prezent w postaci koszulki z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: konkurs | Robert Kupisz | projektant |

podobne artykuły