PL / EN
URODZINOWY KONKURS LAMODE.INFO

URODZINOWY KONKURS LAMODE.INFO

Z okazji pierwszych urodzin LAMODE.INFO, ogłaszamy specjalny konkurs urodzinowy. Najbardziej oryginalne życzenia nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami. Sprawdźcie szczegóły!

Rok temu otworzyliśmy przed Wami swoje podwoje. Powstaliśmy z miłości do mody, światowych trendów, z chęci docierania z najświeższymi informacjami, bycia zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, a przede wszystkim z ogromnej pasji. Każdy dzień to dla nas wyzwanie, aby sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego stale się rozwijamy i poszerzamy własne horyzonty. Jesteśmy bogatsi o rok doświadczeń i cieszymy się, że każdego dnia jesteście z nami.

 

 

 

UWAGA, KONKURS!

 

Z okazji naszych pierwszych urodzin przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs – Urodzinowy Konkurs LAMODE.INFO, w którym możecie zdobyć wyjątkowe nagrody. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres: konkurs@lamode.info życzenia urodzinowe dla LAMODE.INFO. Ich forma może być dowolna, wszystko zależy od waszej wyobraźni (forma pisana, graficzna etc.). Najbardziej oryginalne propozycje nagrodzimy 5 atrakcyjnymi zestawami kosmetyków oraz 3 vocherami na siłownię w Warszawskich salonach Holmes Places (Hotel Hilton, C.H. Galeria Mokotów oraz C.H. Arkadia).

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 października 2011 do godz. 23.30. Wyniki i najciekawsze formy życzeń opublikujemy 28 października 2011 na łamach LAMODE.INFO.

 

Czekamy z niecierpliwością na Wasze życzenia!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: konkurs | LAMODE.INFO |

podobne artykuły