PL / EN
UNIKALNE SYGNETY DLA KOBIET – TRENDY W BIŻUTERII 2019

UNIKALNE SYGNETY DLA KOBIET – TRENDY W BIŻUTERII 2019

Powrót sygnetów do mody - zobaczcie, jaki model wybrała Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info!

Wiosną i latem 2019 zapowiada się sezon bogaty w biżuterię inspirowaną męskim wizerunkiem i historią starożytnej Grecji. Kobiety w miejsce pierścionków w wiktoriańskim stylu mogą wybrać sygnety. Pierścionki zdobione oczkami z kamieni szlachetnych czy z rzeźbioną taflą, przypominają dawne pieczęcie. Unikalne projekty doskonale współgrają z garniturami, jak i powłóczystymi sukienkami. Zobaczcie jakie modele damskich sygnetów są najmodniejsze i gdzie ich obecnie szukać!

SYGNETY – NAJMODNIEJSZE PIERŚCIONKI 2019

Obecnie w butikach jubilerskich znajdziecie najrozmaitsze warianty sygnetów. Gładkie, minimalistyczne i sześciokątne modele doskonale uzupełnią rustykalne stylizacje na bazie białych, haftowanych sukienek bądź karmelowego trencza. Te fantazyjne i nowoczesne, z kolei dekorują motywy serca, a klasyczne i epokowe nawiązują do czasów starożytności. Są rzeźbione bądź mosiężne oraz przysłużą na lata. Jeśli stawiacie na dekoracyjne sygnety, do wyboru macie kolorowe modele z kwiecistym designem, które wydają się lżejsze i bardziej ultra dziewczęce. Jednym z najpopularniejszych wariantów jest pierścionek z wytłoczonym motywem meduzy, marki Versace. Taki sygnet to ukłon w stronę rzymskiej i greckiej kultury starożytnej. W formie pieczęci czy wybitej monety stanowi doskonałą propozycję zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Natomiast wysublimowany i szlachetny sygnet to ten z brylantem. Ręcznie wykonany i w odcieniu bardzo jasnego złota, stanowi alternatywę dla grubego, ale delikatnego pierścionka. W kolekcjach biżuteryjnych marek nie brak także opcji z roślinną dekoracją ukazaną na czarnym czy granatowym tle. 

Sygnet: Celine z kolekcji Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info (fot. Instagram/ @agatatanter)

Stylizacje Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info uzupełnia gładki sygnet Celine w odcieniu miodowego złota. Prosty design symbolizuje harmonię i ponadczasową elegancję. Więcej inspiracji na Instagramie @agatatanter

POLECAMY: JAKI TYP URODY, TAKA BIŻUTERIA 

W galerii prezentujemy najmodniejsze sygnety na wiosnę lato 2019. Który model chcecie mieć w swojej szkatułce? 

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: wiosna lato 2019 | biżuteria | TRENDY |

podobne artykuły