PL / EN

UBIERZ SIĘ JAK - SIENNA MILLER

Spodziewająca się dziecka Sienna Miller z dumą prezentuje swój zaokrąglony brzuszek. Sprawdź, w jaki sposób aktorka tworzy swoje stylizacje.

Sienna Miller to nie tylko bardzo dobra aktorka, ale przede wszystkim wyznaczająca trendy ikona stylu, której „modowy smak” doceniają miliony kobiet na całym świecie. Jej nawiązujące do stylu boho stylizacje często bazują na znalezionych w sklepach vintage perełkach. Sienna bowiem bardzo umiejętnie miksuję ze sobą elementy z najnowszych kolekcji topowych projektantów z ubraniami nieco starszej daty.

 

Aktorka aktualnie spodziewa się dziecka i z dumą prezentuje zaokrąglony już brzuszek. Jak się można było spodziewać w przypadku tejże fashion victim stan odmieniony to dla aktorki dodatkowy powód, by wyrazić się modowo. Nam niezwykle przypadł do gustu zestaw Sienny, który zaprezentowała podczas jednego z wiosennych spacerów. Koronkową sukienkę w kolorze nude aktorka połączyła z luźnym płaszczem w kolorze jasnego beżu. Do tego czarne, kryjące rajstopy, subtelny make up i kultowa torba Hermès, w której jak przystało na przyszłą mamę i jej zachcianki, z pewnością ukryte zostały drobne przekąski.

 

 

stylizacja ciążowa aktorki Sienny Miller

fot. East News/ stylizacja Sienny Miller

 

Zobaczcie, jak odtworzyć stylizację Sienny Miller!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Sienna Miller | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły