PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – GWYNETH PALTROW

UBIERZ SIĘ JAK – GWYNETH PALTROW

Piękna i stylowa aktorka Gwyneth Paltrow to mistrzyni minimalistycznych stylizacji. Pozostając w zgodzie z naturą, wie jak wyglądać modnie i stylowo! Dziś podpowiadamy, jak odtworzyć jej prosty, acz efektowny look na co dzień.

Gwyneth Paltrow jest nie tylko doskonałą aktorką, uzdolnioną piosenkarką i mamą, jest także świetnie znającą się na modzie kobietą, która słynie z minimalistycznych, podkreślających jej delikatną urodę, stylizacji.

 

Na wielkie gale i premiery filmowe Amerykanka wybiera z reguły dość zachowawcze kroje. W myśl zasady mniej znaczy więcej, stawia na propozycje wysublimowane, podkreślające naturalność i dziewczęcość. Nie epatuje golizną, czym absolutnie nie przegrywa z innymi gwiazdami Hollywood. Na co dzień Gwyneth również stawia na prostotę. Do ulubionych elementów garderoby aktorki z pewnością należą dobrze skrojone jeansy, klasyczne marynarki i topy, często z organicznej bawełny, gdyż podobnie jak jej przyjaciółka Stella McCartney, Paltrow także wybiera ekologiczny tryb życia. Dodatkowo dba o urodę stosując bio-kosmetyki na bazie naturalnych składników, czym również podkreśla swoją postawę proekologiczną.

 

Zobaczcie, jak odtworzyć prostą i efektowną stylizację Gwyneth Paltrow.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK – GWYNETH PALTROW/set bio delia.jpgfot. East News/ kozaki Stella McCartney ok. 1980 PLN, sweterek H&M 79,90 PLN, jeansy Citizens of Humanity ok. 480 PLN, trencz Victoria's Secret ok. 475 PLN, zegarek Michael Kors ok. 1000 PLN, delikatny krem nawilżający na dzień z serii Delia BIO - 8,30 PLN;

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Gwyneth Paltrow | Delia Cosmetics | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły