PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - EMMA WATSON

UBIERZ SIĘ JAK - EMMA WATSON

Aktorka Emma Watson potrafi urzec stylem. Z ciekawością śledzimy jej urodowe i modowe przemiany. Dziś przybliżamy Wam jej stylizację zaprezentowaną podczas Tribeca Film Festival. Zobaczcie, jak ją odtworzyć.

Emmy Watson nikomu z pewnością przedstawiać nie trzeba. Piękna, zdolna, ambitna, z powodzeniem odnotowuje kolejne sukcesy na swoim koncie. Znaczące role, kontrakty reklamowe, uznanie branży mody - z ciekawością śledzimy jej urodowe i modowe poczynania. Dziś przyglądamy się z bliska jej stylizacji oraz subtelnemu makijażowi i rozkładamy je na czynniki pierwsze.

 

W przypadku Emmy naprawdę nie trzeba wiele, by prezentować się zjawiskowo, nie tracąc przy tym młodzieńczej świeżości. Rozkloszowana spódniczka mini, do tego zwiewna bluzka, a na okrasę rockowa marynarka i różowy dodatek w postaci uroczej kopertówki – czynią stylizację nonszalancką a zarazem z klasą. Całość uzupełniona o dziewczęcą fryzurę i subtelny makijaż jest gwarancją sukcesu. Emma Watson została ambasadorką marki LANCÔME. Jej usta subtelnie podkreśla pomadka z najnowszej kolekcji ROUGE IN LOVE. Zaś jej uwodzicielskie spojrzenie dopełnia maskara HYPNÔSE DRAMA.

 

Odtwórz makijaż gwiazdy wraz ze szkołą makijażu LANCÔME.

 

Sprawdź, jak odtworzyć stylizację Emmy Watson.

 

 

stylizacja Emmy Watsonfot. East News/stylizacja Emmy Watson

 

 

 

Przeczytaj również wywiad z Emmą Watson na temat ostatniej współpracy z marką LANCÔME przy kampanii Rouge in Love.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK EMMA WATSON/glowne 1.jpg

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Emma Watson | Lancôme |

podobne artykuły