PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – ANJA RUBIK

UBIERZ SIĘ JAK – ANJA RUBIK

Zobaczcie, co dokładnie miała na sobie top modelka Anja Rubik w czasie pobytu w Warszawie. Podpowiadamy – polskie marki!

Choć zapewne garderobę ma wielkości małego mieszkania, a w niej ubrania i dodatki od najlepszych projektantów i z najnowszych kolekcji światowych marek, to w swoich stylizacjach często stara się przemycić odrobinę polskiej mody. Anja Rubik to ikona stylu – kto lepiej mógłby promować rodzime marki?

 

Każdy jej przylot do kraju jest komentowany w mediach i wtedy właśnie, możemy podpatrzeć jak top modelką ubiera się na co dzień. Ostatnio pojawiła się w Warszawie w związku z finałem programu „Top Model. Zostań Modelką”, na który została zaproszona jako gość specjalny. Została wtedy złapana przez fotografów m.in. w drodze sesję zdjęciową. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie odtworzyli specjalnie dla Was jej stylizacji! Anja jak zawsze wyglądała perfekcyjnie, a co cieszy najbardziej – miała na sobie projekty dwóch polskich marek!

 

Do klasycznej czarnej marynarki i białej koszuli top modelka dobrała dresowe spodnie z cekinowymi lampasami duetu MMC, które uzupełniła o czarne czółenka i malutką torebkę Gucci na długim pasku. Jako dodatek wybrała zabawną czapkę „Bad Hair Day” od dziewczyn z Local Heroes oraz okulary przeciwsłoneczne od Stelli McCartney.

 

Top modelka docenia polskie projekty i od zawsze wspiera modę z naszego kraju, czego dowodem są m.in. ostatnio zamieszczone podziękowania dla marek, na swoim śledzonym przez tysiące fanów, Twitterze.

 

Co myślicie o tej stylizacji?

 

ubierz się jak anja rubik w polsce

źródło: facebook.com/LOCALHEROESstore / materiały prasowe - Ubierz się jak Anja Rubik

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MMC | Local Heroes | Gucci | Stella McCartney | Anja Rubik |

podobne artykuły