PL / EN
TYDZIEŃ Z BŁYSZCZYKAMI DO UST JUICY TUBES LANCÔME

TYDZIEŃ Z BŁYSZCZYKAMI DO UST JUICY TUBES LANCÔME

Kultowe i przepysznie pachnące błyszczyki do ust Juicy Tubes Lancôme co roku goszczą na rynku w innej odsłonie. W sezonie lato 2012 mogą nam towarzyszyć przez cały tydzień. Zobaczcie!

Poniedziałek, środa, a może piątek? Który dzień tygodnia jest Twoim ulubionym? Nam od teraz zdecydowanie trudniej jest wybrać, bo na rynku pojawiła się nowa odsłona kultowych błyszczyków marki Lancôme, Juicy Tubes – stworzonych na każdy dzień tygodnia. Poniedziałek czyli szczęście o poranku, środa czyli wspomnienie z dzieciństwa, piątek czyli niewinne łakomstwo – nazwy poszczególnych błyszczyków kuszą i zapraszają do odkrycia ich oryginalnych kolorów i smaków.

 

 

błyszczyki Juicy Tubes kolekcja lato 2012

fot. materiały prasowe/błyszczyki Juicy Tubes na każdy dzień tygodnia

 

 

Kultowe Juicy Tubes trafiły na rynek w 2000 roku i od razu zyskały sobie uznanie kobiet i nastolatek na całym świecie. Ich innowacyjna formuła oraz kuszące smaki i zapachy zamknięte w tubkach podbiły serca klienteli liczącej już przeszło 20 milionów. Co roku więc marka Lancôme przedstawia kolejne odsłony legendarnego kosmetyku. W sezonie wiosna lato 2012 zaprasza do odkrycia aż 7 kolorów, a tym samym do 7-dniowej podróży po krainie Juicy Tubes.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: błyszczyk Juicy Tubes | Juicy Tubes Lancôme | Lancôme |

podobne artykuły