PL / EN
TRENDY W MANICURE NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ DELIA COSMETICS

TRENDY W MANICURE NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ DELIA COSMETICS

Przybrudzone pastele, orzechowe brązy, śliwkowe fiolety – trendy w manicure na jesień 2012 zapowiadają się intersująco. Sprawdź, jakie jeszcze kolory emalii proponuje marka Delia Cosmetics w linii lakierów do paznokci Coral Prosilk.

Moment, gdy kończy się lato, a zaczyna jesień to nieodzowny czas zmian. Porzucamy lekkie i zwiewne tkaniny, by ponownie otulić się w ciepłe wełny i kaszmiry. Nie inaczej rzecz się ma z kolorami – te pastelowe i energetyzujące, zamieniamy na bardziej klasyczne i stonowane. W aktualnym sezonie jesień 2012 prym niezaprzeczalnie wiodą przydymione lub nasycone fiolety oraz śliwki. Delia Cosmetics mająca w swej ofercie linię emalii do paznokci Coral Prosilk, również podąża zgodnie z obowiązującymi w manicure trendami i najnowsze propozycje lakierów prezentuje w odcieniach przybrudzonych pasteli, orzechowych brązów i dojrzałych śliwek.

 

 

jesienna kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics Coral Prosilkfot. materiały prasowe/ jesienna kolekcja lakierów do paznokci Delia Cosmetics Coral Prosilk


 

 

Nowe emalie Coral Prosilk to oprócz modnego koloru, również trwała dla paznokci ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zawartości kompleksu PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, emalie doskonale nawilżają i pielęgnują paznokcie. Lakiery zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu płytka pokryta emalią nie blaknie.

 

Sugerowana cena: 5,60 PLN/10 ml

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Delia Cosmetics | Coral Prosilk | trendy w manicure jesień 2012 | trendy manicure 2012 | |

podobne artykuły