PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY W MAKIJAŻU NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ BELL

TRENDY W MAKIJAŻU NA JESIEŃ 2012 Z MARKĄ BELL

Wraz z nadejściem jesieni letni festiwal barw w makijażu zmienia się na bardziej klasyczny i wyrazisty. Sprawdź, co w sezonie jesień 2012 proponuje w kosmetykach polska marka Bell.

Po pastelowym, pełnym jasnych odcieni lecie nadchodzi sezon jesienny, a wraz z nim kolory wyraziste, głębokie i klasyczne. W trendach makijażowych na jesień 2012 wyraźnie zagościł nurt mocno uwydatnionych oczu, dlatego z przyjemnością sięgniemy po kusicielski i kobiecy eyeliner oraz mascary maksymalnie podkreślające rzęsy. Kontrast dla zaakcentowanych oczu stanowi dyskretne muśnięcie ust soczystym błyszczykiem w delikatnym i subtelnym odcieniu.

 

Polska marka Bell dla wszystkich fanek jesiennych tendencji przygotowała zestaw kosmetyków, które usatysfakcjonują Panie i pomogą podkreślić ich kobiecy look jesienną porą. Magiczną kreskę na powiece stworzymy więc przy pomocy Big Black Liquid Eye-Liner, rzęsy zagęścimy mascarą Volume Gigantus Extremely Big Eyelashes, zaś usta podkreślimy delikatnym błyszczykiem Glam Wear Glossy Colour.

 

Pełna kolekcja marki Bell na sezon jesień 2012 w naszej galerii.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Bell | trendy jesień zima 2012/13 | trendy w makijażu na jesień 2012 |

podobne artykuły