Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 – SKÓRA W MODZIE MĘSKIEJ

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 – SKÓRA W MODZIE MĘSKIEJ

Skórzane kurtki, płaszcze, spodnie i dodatki zawładną męską modą w sezonie jesień zima 2011. Dowiedz się więcej!

Skóra to bardzo męski materiał – trwały i odporny, a zarazem niezwykle szlachetny. Budzi skojarzenia z fanami motocykli, kowbojami i polowaniem, z twardym sportem i ekstremalnymi warunkami. Nic zatem dziwnego, że w męskiej modzie skór stała się tak popularnym materiałem, królującym już kolejny z rzędu sezon.

 

Skórzane są spodnie, płaszcze, kurtki, dodatki – przede wszystkim rękawiczki i buty za kostkę. Znajdziemy skóry farbowane i lakierowane (Salvatore Ferragamo, Burberry) ale też w naturalnych kolorach, z kożuchem (Hermès), a czasem nawet na modłę vintage celowo postarzane. Ekstremum osiągnęła marka Gucci, proponując panom marynarkę ze skóry krokodyla – dotychczas zarezerwowanej raczej dla kobiet.

 

Wszystko wskazuje na to, że skóra w modzie męskiej jest tym, co futro w modzie damskiej – luksusowym materiałem najwyższej klasy, skierowanym do najbardziej wymagających osób. Istotnie, aby chcieć stać się właścicielem skórzane, perfekcyjnie skrojonej marynarki trzeba mieć nie tylko spore fundusze, ale i wpojone bezwzględne posłuszeństwo trendom.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/skora men.jpgfot. East News (Bottega Veneta, Gucci, Burberry Prorsum, Salvatore Ferragamo, Hermes)

tagi: trendy jesień zima 2011 | moda męska | skóra |

podobne artykuły