PL / EN
TORBA Z FRĘDZLAMI – MUSISZ JĄ MIEĆ!

TORBA Z FRĘDZLAMI – MUSISZ JĄ MIEĆ!

Frędzle i frędzelki zagościły na torbach w sezonie wiosna-lato 2011.

Kowbojsko-indiańskie nuty towarzyszą akcesoriom na ten sezon… Mowa tu o kolekcjach Ralph Lauren, Roberto Cavalli, Pucci i Blumarine. Christian Dior również lansuje takie ozdoby, u niego jednak uzupełniają one frywolny retro look i mienią się kolorami.

 

Frędzle mogą być gęste, kaskadami spływające niemal do ziemi – te są najbardziej spektakularne i zdobią przede wszystkim noszone na ramieniu, torby hobo z długim paskiem – nieco workowate, z miękkiej skóry, w kształcie ziarenka fasoli. Pojedyncze „pędzelki” pojawiają się na zgrabnych kuferkowych torebkach, często są przyczepione do zamka błyskawicznego, do zatrzasku czy innego rodzaju zapięcia.  Znajdziemy też duże torby z krótkimi, „wystrzępionym” na podobieństwo końskiej grzywy frędzelkami – właściwie każda forma jest pożądana.

 

Nie czekajcie, aż zastanie Was wiosna, a półki w sklepach będą puste - znajdźcie swoją ulubioną torebkę z frędzlami już dziś!

 

tl_files/trendy/must have/TORBY Z FREDZLAMI SS 2011/kolorowe-kolaz.jpgfot. East News (Dior, Blumarin, Dior, Blumarine)

 

tl_files/trendy/must have/TORBY Z FREDZLAMI SS 2011/fredzelki kolaz.jpgfot. East News (Pucci, Roberto Cavalli, Ralph Lauren, Pucci)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: must have | wiosna-lato 2011 | TRENDY |

podobne artykuły