PL / EN
TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE (30.07-5.08.2016)

TOP PREMIERY TYGODNIA W MODZIE (30.07-5.08.2016)

Dzisiaj bierzemy pod lupę kampanie na nadchodzący sezon!

Ostatni tydzień przyniósł dużo kampanii reklamowych, dlatego w dzisiejszym przeglądzie skupimy się właśnie na nich. Na wstępie weźmiemy pod lupę rodzimą markę, ale i skończymy zestawienie firmą made in Poland. Akcent polski pojawi się również w środku stawki w osobie naszej topmodelki. Poza tym, napiszemy o trzech brandach pochodzących z Półwyspu Iberyjskiego – dwie marki hiszpańskiego Inditexu oraz jedna z Portugalii.

 

 

 

SZCZESNY

 

NIGHT HORSE to nowa sesja wizerunkowa marki SZCZESNY, której autorem jest fotograf Łukasz Dziewic. Twórcy kampanii inspiracje czerpali ze stylu lat 90., dlatego pojawia się efekt analogowych zdjęć i miękkie światło. Stylizacje przygotował po raz kolejny Mateusz Kołtunowicz, fryzury – Kamil Pecka z Jaga Hupało Born to Create, a makijaż – Kamila Jankowska. Na zdjęciach widzimy modeli Idę Lechowicz z Venti Models oraz Janka Bartenbacha. Sama kolekcja Damiana Szczesnego to z kolei inspiracje jeździectwem, opuszczonymi wesołymi miasteczkami oraz architekturą. Lubimy!

 

 

 

 

MASSIMO DUTTI

 

Światowe twarze modelingu - Sean O’Pry, Julia Hafstrom, Ine Neefs oraz Steve Chevrin zostały sfotografowane dla Massimo Dutti przez Mario Testino. W jesienno-zimowy sezonie fanki hiszpańskiej marki będą bardziej kobiece i eleganckie, ale nie będzie wprost klasycznie, ponieważ pojawi się wiele sportowych akcentów. Im jednak bliżej zimy, tym więcej pojawi się wyrafinowania i ekstrawagancji. Mężczyźni z kolei będą teraz bardziej eklektyczni – do ich szaf zawita sport, wzornictwo przemysłowe, muzyka, a nawet moda damska. Jesteśmy na tak!

 

 

 

 

STRADIVARIUS

 

Jesienno-zimowa kampania Stradivarius pt. „The Silent Song” opowiada historię o miłości i oczekiwaniu. Jej bohaterką została Julia Jamin, którą sfotografował duet Bèla Adler i Salvador Fresneda. Autorzy koncepcji zabierają nas na wybrzeże miasteczka Clevedon, którego molo z czasów epoki wiktoriańskiej oraz plaża i klify stanowią doskonałe tło dla kolekcji marki. Linia skupia w sobie trendy militarne, inspiracje męską garderobą oraz nawiązania do stylu grunge i punk. Z chęcią zostaniemy kolejnymi bohaterkami tej stylowej opowieści! 


 


 

 

 

PARFOIS

 

Twarzą jesienno-zimowej kampanii Parfois autorstwa Rodrigo Carmuegi została Maria Loks, która nie tylko prezentuje najnowszą kolekcję firmy, ale także wciela się w tajemniczą kobietę, która zgodnie z wizją twórców, ma skłaniać do refleksji nad tym, co znaczy „czuć się jak w domu” i zachęca do znalezienia swojego miejsca, własnej strefy komfortu poprzez dokonywanie zmian i odkrywanie tego, co nowe. A nowości jest wiele! Oprócz linii torebek, biżuterii i dodatków, pojawia się po raz pierwszy pełna kolekcja odzieży, która zapoczątkowuje kolejny rozdział w historii marki. Którą nowość z metką Parfois macie ochotę odkryć i poznać bliżej?

 

 

 

 

DENI CLER MILANO

 

Sesja wizerunkowa Deni Cler Milano na sezon jesień zima 2016/17 to focus na wzorzyste materiały. Na klasyczne i eleganckie fasony zostały naniesione przyciągając uwagę printy, które mają podkreślać nowoczesny wielkomiejski, ale i wyrafinowany charakter całej kolekcji. Na zdjęciach widzimy kratę, cętki, motywy boho, ale i graficzne, futurystyczne desenie. Kolejnym mocnym tematem jest tu budowanie stylizacji – popularne obecnie total looki, color blocking, a także nieśmiertelny duet biel i czerni. Którą opcję wybieracie dla siebie?

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Szczęsny | Deni Cler | Parfois | Massimo Dutti | Stradivarius |

podobne artykuły