PL / EN
KONKURS SIGNATURE PHOTO DISHES

KONKURS SIGNATURE PHOTO DISHES

Patronat LAMODE.INFO: weźcie udział w I edycji kulinarnego konkursu!

Wystartowała I edycja konkursu Signature Photo Dishes organizowanego przez cenioną warszawską restaurację Signature Restaurant. Poznajcie szczegóły kulinarnego wyzwania, weźcie w nim udział i wygrajcie wartościowe nagrody!

 

Signature Photo Dishes to konkurs dla fanów gotowania i fotografowania swoich dań, którzy nie tylko lubią rozkoszować się smakiem potraw, ale także ich stroną wizualną. Aby powalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy przygotować danie inspirowane Signature, a następnie je sfotografować. Zdjęcia będą oceniane przez profesjonalne grono jurorów: Lidię Popiel, Monikę Mrozowska, Pawła Rubkiewicza (BookOff), Wojciecha Kiliana (Szefa Kuchni Signature) oraz Marcina Mazura (dyrektora spółki zarządzającej restauracją).

 

Nagrody w Signature Photo Dishes to:

 

I miejsce – voucher w kwocie 1000 pln do zrealizowania w restauracji Signature i aparat fotograficzny Fujifilm Instax mini 70 plus dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska;

 

II miejsce – voucher w kwocie 500 pln do zrealizowania w restauracji Signature i aparat fotograficzny Fujifilm Instax wide 300 oraz dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska;

 

III miejsce – voucher w kwocie 300 pln do zrealizowania w restauracji Signature i aparat fotograficzny Fujifilm Instax mini 8 plus dwa filmy ufundowane przez Fujifilm Polska.

 

Wszyscy zwycięzcy otrzymają również albumy fotograficzno-kulinarne ufundowane przez księgarnię artystyczną BookOff.

 

„Jedzenie to także pewna forma sztuki – kompozycja, kolory, widoczne w nich różne inspiracje. Warto uwieczniać na zdjęciach swoje kulinarne „małe dzieła sztuki”. W Signature podstawą jest oczywiście smak, ale ważna jest dla nas także estetyka ich serwowania. Mamy swój niepowtarzalny styl i chcielibyśmy zarazić nim wszystkich dookoła.”  - przekonuje Marcin Mazur i zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

 

Zainspirowani? Wejdźcie na www.signaturerestaurant.pl i poznajcie szczegóły wyzwania! Konkurs trwa do 8 września 2016 roku – polecamy! 

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Signature | restauracja | konkurs |

podobne artykuły