Logotyp serwisu lamode.info
Top premiery (styczeń 2021)

Top premiery (styczeń 2021)

Skóra pełna blasku, nowoczesna miłość do wina, zapach miłosnych podróży i relacje międzyludzkie ważniejsze niż kiedykolwiek.

 

Spis treści

1. CAPTURE TOTALE  - NOWY CRÈME RICHE & SUPER POTENT SERUM

2. MODERN WINE CLUB

3. SISLEY IZA LA NUIT – WYZNANIE MIŁOŚCI

4. PANDORA O MIŁOŚCI

CAPTURE TOTALE  - NOWY CRÈME RICHE & SUPER POTENT SERUM

Unikalne badanie przeprowadzone przez dział badawczy Dior na modelach skóry poddawanych stresowi wodnemu porównywalnemu do stresu odwodnionej skóry wykazało obniżenie potencjału energetycznego (syntezy ATP) do 25% oraz spadek potencjału klonogennego o 75%, będących przyczyną gorszej regeneracji naskórka. Zapobieganie suchej i odwodnionej skórze odgrywa więc zasadnicze znaczenie w skutecznym przeciwdziałaniu procesowi starzenia.  

Współdziałanie w Dior CRÈME RICHE & SUPER POTENT SERUM 3 silnych substancji przeciwstarzeniowych: gliceryna, wosk i masła roślinne - przynosi skórze intensywne ukojenie, przywracają odpowiedni poziom lipidów i odżywiają. Wyciąg olejowy z kwiatów piwonii działa łagodząco i pobudza cykl odnowy skóry. Wzmocniona na powierzchni skóra odzyskuje energię. Biokomórkowa technologia stymuluje funkcje życiowe i wspomaga spoistość komórkową skóry, wspomagając działanie odmładzające.

Longoza jest rośliną ekstremofilną, która rośnie nawet na pogorzelisku. Dzięki ściśle określonemu ekologicznemu procesowi transformacji, aktywne cząsteczki nasion longozy uprawianej w ogrodach Dior na Madagaskarze są zawarte w formule Capture Totale. Pobudzając potencjał odnowy komórek macierzystych, longoza działa na zasadzie energetycznej fali przenikającej skórę.


Acetylowany kwas hialuronowy nowej generacji, poddany czterokrotnej mikoronizacji, o trzykrotnie większej zdolności penetracji jest źródłem energii witalnej dla skóry, działając bardziej dogłębnie i z trwałym efektem.

91% składników formuły jest naturalnego pochodzenia. Pozostałe składniki (9%) formuły zapewniają bezpieczne przechowywanie oraz przyjemność stosowania.

Program pielęgnacyjny Capture Totale zapewnia kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe. Wszystkie składniki aktywne współdziałają na zasadzie synergii, sprawiając, że skóra promienieje od najgłębszych warstw i olśniewa swoim wyglądem od rana do wieczora.

 

MODERN WINE CLUB

Tuż przed Sylwestrem swą premierę miał Modern Wine Club – nowoczesna platforma e-commerce zrzeszająca miłośników wina. Strona opiera się na krótkim quizie, w którym zaznaczasz swoje ulubione dania, drinki, owoce czy aromaty. Na podstawie udzielonych odpowiedzi dobierany jest szereg win odpowiadających Twoim preferencjom, a od Ciebie już zależy, które wino finalnie wybierzesz. Jeżeli lubisz pić wino regularnie, to dobrze trafiłeś, ponieważ Modern Wine Club oferuje również możliwość bezpłatnej subskrypcji wina.

Modern Wine Club to stowarzyszenie ludzi, których łączy współczesna miłość do wina. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy o winnych szczepach, regionach winiarskich czy kształtach butelek, ponieważ tę sprawę załatwia za Ciebie interaktywna strona internetowa. Dzięki quizowi, w którym zaznaczasz swoje ulubione dania, drinki, owoce czy zapachy, a także preferowany kolor i zakres cenowy wina, z łatwością przygotowywana jest selekcja trafiająca w Twój gust. Od Ciebie już zależy, które wino finalnie wybierzesz.


Modern Wine Club to klub powołany w celach towarzyskich, rozrywkowych, naukowych, politycznych i jakichkolwiek sobie zamarzysz – to Ty wybierasz okazję, na którą zamówisz ulubioną butelkę wina. Czy jest to spotkanie na luzie z dobrymi znajomymi, czy romantyczna randka, czy nawet naukowo-polityczne roztrząsanie spraw dziejących się wokół, MWC oferuje wymarzone wino prosto i szybko do domu. Dzięki sprawnemu mechanizmowi wysyłki, złożone zamówienia są dostarczane w następny dzień roboczy na terenie całej Polski lub nawet jeszcze tego samego dnia w większych miastach (Warszawa – w przypadku zamówienia do godz. 11:30, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław oraz Łódź – zamówienia do godz. 10:30).

Jeżeli lubisz pić wino regularnie, to dobrze trafiłeś, ponieważ Modern Wine Club oferuje również możliwość bezpłatnej subskrypcji wina. Zamawiając minimum 3 butelki w miesięcznej subskrypcji, zostajesz MWC Friend. Otrzymujesz wtedy wszystkie wina w promocyjnych cenach, nieustanne wsparcie w doborze butelek oraz możliwość wymiany butelek przed odnowieniem kolejnego okresu subskrypcji. Specjalna zakładka PREZENT oferuje również zakup subskrypcji, lub voucher ’u na dowolną kwotę, dzięki czemu MWC to również idealny prezent dla wszystkich miłośników wina!

Pomysł na Modern Wine Club narodził się podczas pierwszych miesięcy pandemii. Siedząc w zamknięciu, założyciele MWC - Marek i Jowita razem ze swoim psem o nieprzypadkowym imieniu - Korek, organizowali najpierw sobie, a później swoim przyjaciołom i rodzinom regularne dostawy starannie wyselekcjonowanych win. Winne zapotrzebowanie rosło z miesiąca na miesiąc, dlatego zdecydowali się rozwinąć i sformalizować swój koncept, czego owocem jestprzystępna platforma e-commerce z nowoczesną identyfikacją wizualną, która wprowadza winiarski e-commerce w 21 wiek.


 

SISLEY IZA LA NUIT – WYZNANIE MIŁOŚCI

Izia La Nuit to oda do nocy - niczym druga randka - nadaje nowej, zwiększonej intensywności Izi, stworzonej w 2017 roku przez Isabelle d’Ornano. To hołd dla wyjątkowej, tajemniczej róży, która rośnie w Jej ogrodzie i kwitnie krótko tylko raz w roku.

Zamiłowanie Isabelle d’Ornano do tego kwiatu oraz jego niespotykanych, oryginalnych nut zapachowych tworzy fundament dla Izi, świeżego, świetlistego, kwiatowego i kobiecego zapachu, stworzonego wokół charakterystycznej woni bukietu róż, który został precyzyjnie i kunsztownie odtworzony przez kreatorkę zapachów Amandine Clerc-Marie.

Kilka lat później róża Izia uwalnia nową sensualność, rozwija emocjonalne doznania dzięki nowemu, uzależniającemu zapachowi o nutach kwiatowych, drzewnych i szyprowych.

Chociaż wciąż równie intensywnie kwiatowy, Sisley Izia La Nuit to zapach otulony w nuty drzewne, skórzane oraz szczyptę wanilii. Skomponowany z najlepszych esencji, zaprasza do przeżycia emocji zachwytu, spełnienia i spokoju, doświadczanych podczas miłosnych podróży.


Jak spotkanie, które pobudza nieświadomość i ożywia zmysły, te świetliste, głębokie i zmysłowe nuty zapachowe stwarzają oszałamiające wrażenie, które w miarę jak zapach rozwija się, ewoluuje i przekształca z czasem, przywołują na myśl metaforę licznych aspektów miłości.

Pierwsze nuty są świeże i ekscytujące: w nucie głowy, Bergamotka łączy się ze słodko-owocowymi nutami Mandarynki i soczystej Czarnej Porzeczki. Niezwykłość Kardamonu nadaje temu świeżemu i pełnemu barw początkowi charakter korzenno-drzewny. W tętniących nutach serca róża Izia wydaje się być bardziej promienna niż kiedykolwiek, dzięki świetlistym, lśniącym nutom Frezji i Magnolii.

Olśniewające zakończenie, leniwy, wieczny uścisk, którego ucieleśnieniem jest zmysłowy, drzewny ślad zapachu… Wyrafinowany duet Labdanum i Paczuli nadaje skórzany akcent Mchowi Dębowemu, zawartemu w zapachu, który dopełnia nowoczesną, szyprową strukturę Izia La Nuit. Delikatny Ambrox uwalnia ciepłe, eleganckie, intensywne aromaty, a szczypta drzewnej, mlecznej Wanilii zamyka kompozycję, intensyfikując i wydłużając ślad zapachu. 

PANDORA O MIŁOŚCI

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, Pandora sprawdza jak 2020 rok wpłynął na relacje międzyludzkie. Przeprowadzone badanie wyraźnie pokazuje, że miłość wyrażana w drobnych gestach nabrała większego znaczenia niż kiedykolwiek przedtem.

70% ludzi wierzy, że relacje z innymi mają większe znaczenie od czasu pandemii

66% osób bardziej dba o relacje z ważnymi w ich życiu osobami

62% pamięta o wyjątkowych okazjach, które pozwalają im wyrazić uczucia do najbliższych

59% zgadza się ze stwierdzeniem, że relacje są obecnie bardziej skoncentrowane na wspólnych wartościach niż w poprzednich latach

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele wyzwań, ale także wartościowych zmian. Pandora przeprowadziła szereg badań sprawdzając, co oznacza miłość w dzisiejszych czasach. W wynikach, marka przedstawia pozytywny wpływ minionego roku na związki i relacje na całym świecie.

Międzynarodowa ankieta przeprowadzona w 11 krajach, w tym w Polsce, potwierdziła pozytywne zmiany w różnego rodzaju relacjach międzyludzkich. 70% respondentów wierzy, że związki są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Ponad połowa (52%) przyznaje, że kontakt z ludźmi był źródłem radości w tych trudnych czasach. 64% badanych twierdzi, że rozmawia z bliskimi częściej niż przed pandemią i podkreśla wagę wyrażania uczuć i pokazywania ludziom, że są kochani. Koncept miłości i przyjaźni wyrażanej w mniejszych lub większych gestach, takich jak większa liczba prezentów (61%), pomoc w obowiązkach domowych (44%) czy komplementowanie bliskich (37%) zyskał wielu zwolenników.


Badanie przeprowadzone na grupie 11 000 respondentów dowodzi, że kompas moralny jest kluczem do kompatybilności we wszystkich rodzajach relacji – przyjacielskich, rodzinnych czy romantycznych. 74% respondentów wskazuje wyznawane wartości jako aspekt bardziej atrakcyjny niż walory fizyczne. 7 na 10 osób wierzy, że zasady moralne u wielu ludzi pozytywnie ewoluowały w ostatnim czasie. Co więcej, 59% badanych zgadza się ze stwierdzeniem, że obecnie relacje między ludźmi skupiają się bardziej na wspólnych wartościach, niż w poprzednich latach. Podzielane przez partnera podejście do rodziny (60%) oraz przekonanie o równości wszystkich jednostek w społeczeństwie (50%) są jednymi z ważniejszych cech, których respondenci szukają także w romantycznych związkach. 4 na 5 osób wskazuje zbieżną moralność jako czynnik wzmacniający relacje. Mówienie głośno o swoich poglądach jest istotne dla 73% badanych.

Co ciekawe, mimo wielu postrzeganych przez społeczeństwo różnic między pokoleniami, w wynikach badania wysuwają się wyraźne podobieństwa. Zarówno pokolenie Z, Milenialsi jak i generacja zwana Baby Boomers (osoby urodzone w latach 1946 – 1964) najbardziej cenią sobie wartości rodzinne i tolerancyjność u innych osób. 

"Widzimy, że 2020 rok wpłynął na nasze relacje i pozwolił docenić uczucia, którymi darzymy naszych bliskich oraz możliwość ich wyrażania pięknymi gestami. Związki stały się priorytetem dla wielu osób, które przykładają coraz większą wagę do dbania o nie. 62% badanych pamięta o okazjach i świętach, dzięki którym mogą pokazać bliskim jak bardzo ich kochają. Z tego względu, wierzymy, że tegoroczne Walentynki będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Chcemy umożliwić ludziom pokazanie tego kim są i co lub kogo kochają, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi historiami o miłości i sposobami na wyrażanie uczuć" - mówi Vita Clausen, Global PR & Influencer Director Pandory. 

tagi: Sisley | Pandora | Modern Wine Club | DIOR |

podobne artykuły