PL / EN
SISLEŸA L’INTÉGRAL ANTI-ÂGE LA CURE: SKÓRA GOTOWA NA NOWY START

SISLEŸA L’INTÉGRAL ANTI-ÂGE LA CURE: SKÓRA GOTOWA NA NOWY START

Doskonałe połączenie nauki i natury.

Doskonałość, nauka, innowacja, czas, natura, odkrycia. Poznajcie SISLEŸA L’INTÉGRAL ANTI-ÂGE La Cure!

Koncepcja czasu stanowi kluczowy element wizji Sisley Paris. To dzięki niej marka od samego początku odrzuca ograniczenia czasowe w poszukiwaniu DOSKONAŁOŚCI. Laboratoria firmy poświęciły 10 lat na badania, zanim w 1999 roku stworzyły pierwszą na rynku formułę pielęgnacji przeciwstarzeniowej: Sisleÿa Global Anti-Âge.

Dzięki ultra innowacyjnej formule i 50 składnikom aktywnym produkt stał się prawdziwym fenomenem, stanowiąc przełom na rynku kosmetyków przeciwstarzeniowych. Na przestrzeni 20 lat okazał się prawdziwym bestsellerem.

W procesie tworzenia każdego z produktów pod uwagę brane są odkrycia naukowe dotyczące skóry, z nieustannym zamiarem wprowadzania coraz to nowszych udoskonaleń. W 2016 roku marka zrobiła krok dalej, badając temat epigenetyki i uwzględniając trzeci wymiar: behawioralne starzenie się skóry. Tak narodziła się Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, oferująca zwiększoną skuteczność antystarzeniową i jeszcze bardziej spektakularne rezultaty.


Sukces marki jest budowany i napędzany innowacyjnością laboratoriów. Dzięki stałej obserwacji postępów technologicznych oraz ścisłej współpracy z uniwersytetami i zespołami badawczymi, Sisley Paris jest w stanie tworzyć produkty, których działanie potwierdzają eksperci i dermatolodzy.

W 2020 roku nowa dziedzina badań ujawniła istotne odkrycie naukowe. Nieustannie poszerzając wiedzę dotyczącą ciała i podstawowych mechanizmów komórkowych, Laboratoria Sisley Paris działają u źródła młodości skóry i wprowadzają: SISLEŸA L’INTÉGRAL ANTI-ÂGE La Cure.

Marka Sisley Paris po raz pierwszy zainspirowała się Nagrodą Nobla 2016 w dziedzinie medycyny, dotyczącą mechanizmu autofagii. Dzięki temu powstały produkt reaktywuje energię życiową komórek już u źródła, zwalczając oznaki starzenia lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej i w pełni przywracając skórze witalność.


UWOLNIJ SWOJĄ ŻYCIOWĄ ENERGIĘ

Skóra to żywy organ regenerujący się każdego miesiąca dzięki energii życiowej, która przepływa przez nią i każdego dnia pełni funkcję siły napędowej dla komórek. Dzięki energii życiowej komórki są w stanie się bronić, adaptować, korygować wewnętrzne dysfunkcje i poddawać detoksykacji. To skarb o ogromnej wartości, który ochrania skórę i uwalnia jej piękno, blask i młodość.

Komórki skóry są jednak narażone na zmiany energetyczne, tracą swoją zdolność do regeneracji i odbudowy z biegiem lat, a także w nasilonych okresach stresu, negatywnego wpływu środowiska czy momentach zmian hormonalnych. Znacznie pogarsza to ich funkcjonowanie, a kluczowe mechanizmy ulegają powolnemu zniszczeniu. Skóra pozbawiona energii życiowej szybciej się starzeje, nabiera przebarwień i traci swój naturalny blask.

Laboratoria Sisley Paris prezentują najnowocześniejszą odpowiedź dotyczącą źródła młodości skóry. Inspirowany przełomowym odkryciem naukowym, Sisleya La Cure to program, który restartuje podstawowe mechanizmy komórkowe jeden po drugim. W ciągu czterech tygodni kondycja skóry i jej blask zostają przywrócone, zmieniając się dzięki głębokiej i intensywnej regeneracji.

REAKTYWACJA ENERGII ŻYCIOWEJ KOMOREK W 4 TYGODNIE

Laboratoria Sisley Paris opierają swoją wiedzę na przełomowym odkryciu naukowym poznanym dzięki Nagrodzie Nobla 2016 w dziedzinie medycyny: niezwykłej zdolności biologicznej komórek, która zapewnia ich przetrwanie.

Mitochondria to elementy w samym sercu skóry. Stanowią główne źródło energii komórkowej i konwertują substancje przyswajane z pożywienia na energię, która jest wykorzystywana przez ciało.

1. Produkcja niezbędnej energii

Mitochondria odgrywają kluczową rolę: zapewniają prawidłowe funkcje komórkowe dostarczając komórkom energię, która umożliwia im regenerację. Elementy te ulegają jednak zniszczeniu, gdy są narażone na stres i starzenie, zmniejszając tym samym produkcję energii życiowej przez komórki. Skutkuje to zwiększoną produkcją wolnych rodników, które uszkadzają komórki i sprawiają, że skóra przedwcześnie się starzeje.

2. Transport i obieg energii

Jako struktury dynamiczne, mitochondria współdziałają ze sobą, aby w prawidłowy sposób transportować energię życiową do wnętrza komórki. Gdy sieć ta jest połączona w odpowiedni sposób, energia może swobodnie krążyć. Mitochondria rozpadają się jednak na skutek uszkodzeń, co prowadzi do złych połączeń, mniejszej wydajności energetycznej i źle odżywionych komórek.

3. Detoksykacja i recykling poprzez pozbywanie się wadliwych elementów

Nagroda Nobla 2016 w dziedzinie medycyny zwróciła uwagę na zdolność komórek do uruchomienia procesu, w trakcie którego wadliwe elementy ulegają samozniszczeniu. Aby zapobiec zatruwaniu komórek, uszkodzone mitochondria niszczą same siebie. Kluczowe wydaje się zatem doprowadzenie do eliminacji wadliwych mitochondriów, tak by zdrowe komórki czerpały energię, a skóra była w stanie się regenerować.

SKONCENTROWANA MOC AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW ROŚLINNYCH

Opracowany dzięki unikalnej wiedzy fitokosmetologicznej specjalistów z Laboratoriów Sisley Paris, Sisleÿa La Cure to ekskluzywna skoncentrowana formuła stworzona z koktajlu silnych i starannie dobranych ekstraktów roślinnych, które działają u źródła i wspomagają.

3 kluczowe elementy cyklu energetycznego:

1. Ochrona mitochondriów

2. Ponowne łączenie sieci mitochondriów

3. Eliminacja uszkodzonych mitochondriów

  • Wyciąg z liści Miłorzębu japońskiego połączony z witaminą E ma za zadanie chronić mitochondria
  • Wyciąg z kłącza Wianecznika Koronowego tworzy ponowne połączenia sieci mitochondriow
  • Wyciąg z Peonii i kompleks Longevity Sugar sprzyjają eliminowaniu uszkodzonych mitochondriow.

W celu skoordynowania cyklu życiowego komórek – głównej misji działania wszystkich produktów Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge – formuła zawiera również następujące składniki:

  • Wyciąg z Akacji optymalizuje produkcję energii w komórkach i zwalcza uszkodzenia spowodowane zmęczeniem komórek
  • Wyciąg z Lindery, odpowiedzialny za synchronizację biorytmu skory, przywraca metabolizmowi komórkowemu poziom aktywności młodej skory
  • Kompleks proteinowy z soi i drożdży pomaga utrzymać integralność DNA komórki w momentach stresu, a także zwiększa witalność komórek i przedłuża ich żywotność
  • Skoncentrowany wyciąg z Wąkrotki Azjatyckiej uzupełnia formułę i stymuluje procesy regeneracyjne we wszystkich warstwach skory.

Po 28 dniach skóra przechodzi prawdziwą transformację. Zmarszczki są wyraźnie mniejsze, a skóra odzyskuje swoją gęstość, elastyczność i młodzieńczy blask.

1 tydzień IMPULS: POBUDZENIE

Skóra budzi się już w pierwszym tygodniu stosowania La Cure. Mechanizmy obronne skóry działają na większych obrotach. Aby przeciwdziałać spowolnieniu komórek ich energia zostaje reaktywowana.

2 tydzień RESET: DETOKSYKACJA I ELIMINACJA

Drugi tydzień rozpoczyna fazę optymalnej regeneracji, poświęconej eliminowaniu uszkodzonych mitochondriów. Integralność komórki i jej zdolność do regeneracji zostają przywrócone. Stan skóry ulega widocznej poprawie. Staje się bardziej miękka, gładsza i jednolita.

3 tydzień KONSOLIDACJA: OPTYMALIZACJA I OCHRONA

Trzeci tydzień La Cure koncentruje się na naturalnych mechanizmach ochronnych skóry i właściwościach przeciwutleniających. Połączenia w skórze zostają wzmocnione, aby zwiększyć energię życiową i dostarczyć ją do samego serca komórek. Skora jest gęstsza, bardziej elastyczna i zachwyca naturalnym blaskiem. Oznaki starzenia zostają zminimalizowane.

4 tydzień ODRODZENIE: WZMOCNIENIE EFEKTÓW

Czwarty tydzień utrwala efekty uzyskane w ciągu poprzednich tygodni. Wszystkie mechanizmy życiowe wewnątrz komórki są teraz skoordynowane i zoptymalizowane. Skóra jest odrodzona, zregenerowana i gotowa na nowy start.

EKSKLUZYWNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY

Sisleÿa La Cure to ekskluzywny program przeciwstarzeniowy. Dzięki innowacyjnej konsystencji, która przekształca się po aplikacji, można stosować go bez żadnych produktów uzupełniających.

Unikalne doświadczenie galeniczne

W domu:

La Cure to również specjalne gesty. Powtarzanie ich rano i wieczorem przez cztery tygodnie pozwoli osiągnąć lepsze efekty. Nanieś osiem doz produktu na dłoń, a następnie rozprowadź je na obu dłoniach, dociskając je do siebie.

1. DOŚWIADCZAJ. Unieś ręce blisko nosa i weź głęboki wdech: zrelaksuj się, oczyść umysł i rozkoszuj się aromatycznym zapachem produktu.

2. WYGŁADZAJ. Dociśnij dłonie do obu policzków, następnie przenieś je na czoło i brodę, a potem na szyję, żeby rozprowadzić formułę. Wygładź, przesuwając ręce od środka na zewnątrz twarzy.

3. STYMULUJ. Kontynuuj wykonując ruchy ku górze i trzymając kłykcie na zewnątrz. Zakończ wykonując głęboki wygładzający ruch idący w stronę szyi. Następnie w energiczny sposób wklep produkt w skórę całej twarzy.

4. RELAKSUJ SIĘ. Trzymając dłonie płasko na twarzy, pozwól aby ciężar głowy opadł na ręce, aby jeszcze bardziej oddać się relaksacji i dobremu samopoczuciu.

Delikatna konsystencja stopniowo uwalnia fazę lipidową i usprawnia działanie produktu. Początkowo świeża i wodna formuła zamienia się w bogatą i jedwabistą konsystencję, która zapewnia skórze komfort, dobre samopoczucie i przywraca jej energię.

Jeśli skóra potrzebuje jednak więcej uwagi, Sisleya La Cure można połączyć z produktem uzupełniającym. W celu uzyskania najlepszych efektów, Sisleya La Cure należy używać dwa razy do roku, przy zmianie pór roku lub gdy skóra wykazuje charakterystyczne oznaki zmęczenia albo stresu.


Kuracja dostępna w sprzedaży na Douglas.pl i Sephora.pl.

Marka Sisley Paris opracowała również kilka rytuałów pielęgnacyjnych i technik masażu o różnej długości, aby wzbogacić i zoptymalizować efekty działania kuracji.

Dostępne w wybranych punktach sprzedaży, opracowane przez ekspertów techniki łączą w sobie wiedzę dotyczącą meridianów energetycznych i ekspertyzę Sisley Paris, pobudzając do życia energię skóry.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sisley Paris |

podobne artykuły