PL / EN
TOMMY HILFIGER - POKAZ WIOSNA LATO 2020

TOMMY HILFIGER - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Pokaz odbył się 8 września w słynnym teatrze Apollo.

Tommy Hilfiger na swój wiosenno-letni pokaz mody zaprosił gości do legendarnego teatru Apollo. Projektant zaprezentował charakterystyczne look'i z lat 70. i 80. w zupełnie nowej odsłonie. Poznajcie szczegóły!

TOMMY HILFIGER – ATMOSFERA LAT 70.

Już od samego wejścia, goście poczuli wyjątkową aurę i ducha historii Nowego Jorku. Wkroczyli w tunel, w którym przygotowana została wystawa pod kuratorstwem Nichelle Gainer, skupiająca się na wydarzeniach w muzycznej historii Harlemu. Ekspozycja przebiegająca wzdłuż ceglanych murów, urozmaicona została zabytkowymi amerykańskimi samochodami, aksamitnymi kanapami i drewnianymi krzesłami vintage, które budowały wyjątkowy nastrój. Instalacja poprowadziła zaproszonych prosto na wybieg!

TOMMY HILFIGER – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2020

Najnowsza kolekcja stworzona przez Tommy'ego Hilfigera, powstała we współpracy z Zendayą - aktorką i globalną ambasadorką marki. To już druga odsłona kolekcji z cyklu TommyXZendaya, ale tak jak poprzednia jest świętem mody, różnorodności i indywidualności. Power dressing w całej okazałości!

Sylwetki lat 70. i 80. pojawiły się w nowym wydaniu, nabrały wyrazistych i nowoczesnych form. Tommy Hilfiger umiejętnie połączył grę formą i elementy klasycznego krawiectwa. W ten sposób zwiewne sukienki pokryte zostały nadrukami gwiezdnych konstelacji i drapieżnymi zwierzęcymi printami. Ponadczasowe grochy i pepitka zostały połączone, tym samym tworząc kontrastujące sylwetki. Garnitury, koszule z wiązaniem, długie spódnice czy kopertowe sukienki – dzięki eklektycznym połączeniom zyskały nowy wymiar. Nie zabrakło także odcieni ciepłego i ziemistego burgunda. Stylizacje tego koloru z metalicznymi materiałami, dodały powiewu świeżości.

Kolekcja Tommy'ego Hilfigera na wiosnę/lato 2020 jest wykonana z najwyżej klasy luksusowych tkanin. Szeroką gamę rozpoczynają kremowe skóry, sztuczne futra, gęsty aksamit po najwyższej jakości dżins. Można ją określić jako modę przyszłości dla silnych kobiet.

Tommy Hilfiger - pokaz wiosna lato 2020
Tommy Hilfiger - pokaz kolekcji wiosna lato 2020 (fot. materiały prasowe)

TOMMY HILFIGER – MODELE I MODELKI NA POKAZIE

Do udziału w pokazie Tommy Hilfiger, zaprosił twarze współpracujące z marką od lat. Wśród modelek pojawiły się: Winnie Harlow, Yasmin Wijnaldum i Sara Sampaio. Dołączyły do nich: Ashley Graham, Candice Swanepoel, Alek Wek, Soojoo Park, Halima Aden, Leomie Anderson, Yasmin Warsame i przedstawiciele nowego pokolenia: Aaliyah Hydes, Abby Champion, Babacar N’Doye i Indira Scott. Wybieg stał się polem do celebrowania różnorodności - pochodzenia, rozmiaru, wieku czy tożsamości płciowej.

POLECAMY: TOMMY HILFIGER – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

tommyxzendaya
Tommy Hilfiger & Zendaya - pokaz kolekcji wiosna lato 2020 (fot. materiały prasowe)

W galerii poniżej zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Tommy'ego Hilfigera na wiosnę/lato 2020!

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Tommy Hilfiger | pokaz mody | wiosna lato 2020 |

podobne artykuły