PL / EN
TIFFANY & CO. EAU DE TOILETTE SHEER – ZAPACH LEKKOŚCI I KRYSTALICZNOŚCI

TIFFANY & CO. EAU DE TOILETTE SHEER – ZAPACH LEKKOŚCI I KRYSTALICZNOŚCI

Wielowymiarowy zapach pełen radości i lekkości, a jednocześnie elegancji i luksusu.

Tegoroczna wiosna będzie lekka, promienna i klarowna jak nigdy dotąd. To za sprawą Tiffany & Co. Sheer. Amerykańska marka prezentuje nową wodę toaletową i zapisuje trzeci rozdział swojej olfaktorycznej historii.

Tiffany & Co., po wprowadzeniu na rynek zapachów Eau de Parfum i Eau de Parfum Intense, ukazuje w Eau de Toilette Sheer lekkość i promienną przejrzystość, niezmiennie jednak zaznaczając serce kompozycji legendarnym irysem. Jako jaśniejsza interpretacja, nowy zapach staje się symbolem reprezentującym kolejne oblicze kobiety Tiffany & Co.

TIFFANY & CO. EAU DE TOILETTE SHEER – KOMPOZYCJA ZAPACHOWA

Z irysem odgrywającym główną rolę w sercu kompozycji, Eau de Toilette Sheer elegancko otula zmysłowe piżmo. Aby odróżnić go od poprzedników, nowy zapach wzbogacono w nucie głowy czarną porzeczką i zieloną mandarynką , natomiast w nucie serca ylang ylang połączono z olejkiem różanym. Dzieło zostaje  zwieńczone aurą drewna i irysa.


Wielowymiarowa struktura kompozycji jest radosna i kobieca, a jednocześnie elegancka i luksusowa. Aromatyczny ekwiwalent diamentu w jego najczystszej formie: Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer to subtelny dotyk luksusu na skórze.

Autorką Tiffany& Co. Eau de Toilette Sheer jest światowej sławy kreatorka zapachów związana z Domem Givaudan – Daniela Andrier.

POZNAJ TEŻ: ZAPACH TIFFANY & CO. EAU DE PARFUM

TIFFANY & CO. EAU DE TOILETTE SHEER – FLAKON

Tiffany& Co. Eau de Toilette Sheer to czysta ekspresja radości i miłości. Podobnie jak zapach, również szklany fakon odzwierciedla legendarny sposób szlifowania diamentów w czyste, geometryczne linie. Bezbarwne szkło wykończono srebrnym, grawerowanym kołnierzem, który imituje blask diamentów. Tak samo jak wszystkie kreacje marki, zapach zaprezentowano w charakterystycznym opakowaniu Tiffany Blue Box®, które stanowi rozpoznawalny symbol stylu i wyrafinowania.


TIFFANY & CO. EAU DE TOILETTE SHEER – DOSTĘPNOŚĆ

Nowy zapach Tiffany& Co. – Eau de Toilette Sheer dostępny jest w trzech pojemnościach i cenach: 30 ml – 279 zł*, 50 ml – 359 zł* oraz 75 ml – 505 zł*.

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Tiffany & Co. | zapach |

podobne artykuły