PL / EN
TEN prezent świąteczny ucieszy każdą Kobietę!

TEN prezent świąteczny ucieszy każdą Kobietę!

Sprezentuj bliskiej osobie nieskazitelną gładkość!

Zakup świątecznego prezentu to spore wyzwanie! Każdy z nas chciałby wręczyć bliskiej osobie pod choinką coś wyjątkowego, co sprawi, że na twarzy pojawi się szczery uśmiech. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że kolejne skarpety czy czekoladki to standardowe prezenty, które bardzo często zostają rzucone gdzieś w kąt i zapomniane. Nie chcesz przecież kupić czegoś tak banalnego, prawda?

Oboje wiemy, że stać Cię na coś znacznie lepszego niż standardowe pomysły na prezent. Jeżeli zdecydujesz się na ten upominek, o którym zaraz Ci powiemy, to z pewnością wykażesz się kreatywnością!

Prezent pod choinkę musi być wyjątkowy, a TEN właśnie taki jest!

My, Kobiety uwielbiamy dbać o siebie, a w natłoku codziennych obowiązków: pracy, rodziny, zakupów, często nie mamy takiej możliwości. Pozostaje nam malowanie się w pośpiechu, na szybko spięte włosy w koczek i tradycyjna depilacja pod prysznicem. A wyobraź sobie teraz, że nie musisz już golić nóg, ponieważ są idealnie gładkie. Twoja skóra jest głęboko nawilżona i nie widać na niej zmarszczek, a Twoje ciało jest smukłe i jędrne. Widzisz! Na Twojej twarzy właśnie pojawił się uśmiech! Ten sam, który zobaczysz u osoby, której wręczysz kartę podarunkową do największej sieci salonów kosmetyki laserowej Laser Delux.

Ofiarując taki podarunek w przepięknej, eleganckiej torebce z imiennie wypisaną kartą, dasz bliskiej Kobiecie nie tylko prezent. Zmienisz jej sposób patrzenia na siebie. Dzięki Tobie zyska pewność siebie, poczuje się bardziej atrakcyjna. Znikną wieloletnie kompleksy i złość i Ty się do tego przyczynisz!

“Więcej za mniej” pod choinkę

Karta podarunkowa do Laser DeLux daje wiele możliwości. Jeżeli nie wiesz dokładnie, jaki zabieg wykupić, możesz pozostawić taką decyzję osobie obdarowanej. Wtedy kupujesz kartę na konkretną kwotę. To jednak nie wszystko!

Do 24 grudnia 2020 r. kupując kartę podarunkową, otrzymasz dodatkowe 20% EXTRA do wykorzystania na zabiegi w Laser Delux! Jak to dokładnie wygląda?

●        Kupując kartę podarunkową za 500 zł, otrzymasz aż 600 zł do wykorzystania!

●        Kupując kartę podarunkową za 200 zł, dostajesz aż 240 zł na prezent!

Święta już za moment, dlatego nie zostawiaj swojego prezentu na ostatnią chwilę! Jesteśmy pewni, że TA karta podarunkowa to będzie strzał w 10.!

Laser Delux posiada aż 21 salonów w całej Polsce, dlatego jesteś w stanie umówić się na zabieg wszędzie gdzie tylko chcesz! Link do zakupu karty online na naszej stronie internetowej znajdziesz tutaj:

 

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: prezenty | Laser Delux |

podobne artykuły