PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TEAM MARGIELA, PHILO, TISCI – KOSZULKI LES PLUS DORES NYC

TEAM MARGIELA, PHILO, TISCI – KOSZULKI LES PLUS DORES NYC

Teraz nie tylko możecie kibicować swoim ulubionym drużynom sportowym, ale także projektantom. Ci z najwyższej półki mają swoje teamy dzięki nowojorskiej marce Les Plus Dores. Do kogo dołączacie?

Zaczęło się od jednego niewinnego projektu - koszulki z napisem Margiela i numerem 57 oznaczającym rok jego narodzin. Projekt sprzedał się w mgnieniu oka. Następnie do sprzedaży trafiła dedykowana Riccardo Tisciemu z domu mody Givenchy. I tak wszyscy usłyszeli o malutkiej marce z Nowego Jorku Les Plus Dores NYC. Pomysł niby banalny a jednak zyskał ogromne uznanie na świecie i na chwilę obecną większość projektów jest wyprzedana (cena t-shirtu wynosi 70 funtów).

 

Dobra passa marki trwa już od ubiegłego roku, kiedy to m.in. do sprzedaży trafiło 100 limitowanych koszulek z nazwiskiem Slimane i rokiem jego urodzenia. Wszystko z okazji wielkich zmian na czołowym stanowisku domu mody Yves Saint Laurent.


W czym więc tkwi sukces Les Plus Dores? Sprawili, że teraz można kibicować nie tylko swoim ulubionym sportowym drużynom. Styl t-shirtów nawiązuje do klasycznych koszulek zawodników footboolu amerykańskiego - z dużym numerem i nazwiskiem. Fanów projektów wciąż przybywa, bo każdy chce przynależeć do teamu ulubionego projektanta.

 

A Wy, który team wybieracie?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Les Plus Dores NYC | Ricardo Tisci | Maison Martin Margiela | team projektanta koszulki | ALEXANDER MCQUEEN | Phoebe Philo |

podobne artykuły