PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TARGI MODY ŚLUBNEJ – ,,MODNY ŚLUB’’

TARGI MODY ŚLUBNEJ – ,,MODNY ŚLUB’’

W dniach 4-6 listopada 2011 w Kielcach odbędą się Targi Mody Ślubnej ,,Modny ślub’’. Poznaj szczegóły!

W dniach 4-6 listopada na terenie Targów Kielce zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć najnowsze trendy w modzie ślubnej na sezon 2011/2012.

 

Targi Modny Ślub organizowane są z myślą o przyszłych małżonkach oraz producentach i importerach sukien, garniturów ślubnych, dodatków i materiałów do ich produkcji, fotografach, restauratorach, zespołach muzycznych, organizatorach uroczystości ślubnych, wynajmujących limuzyny i zastawę stołową, firmach zajmujących się dekoracją sal weselnych i wszystkich tych, którzy działają na dynamicznie rozwijającym się rynku usług ślubnych. Atrakcją targów co roku są pokazy mody, podczas których prezentowane są ekskluzywne kolekcje ślubne na sezon 2011/2012.

 

W tym roku po raz trzeci w czasie targów zostanie przyznany tytuł Bridal Awards 2011 dla najładniejszej sukni ślubnej. Tytuł ten otrzyma suknia ślubna i wieczorowa, wyróżniająca się szykiem, elegancją, doborem materiałów, dodatków, sposobem prezentacji oraz wykonaniem. Przyzna go specjalnie powołana w tym celu komisja znanych osobistości ze świata mody, mediów i kultury. Publiczność również wyłoni najpiękniejszą jej zdaniem suknię ślubną i wieczorową. Wszystkie pokazy konkursowe odbędą się na profesjonalnym wybiegu zaaranżowanym w kieleckim ośrodku targowym.

 

Więcej informacji o Targach Ślubnych ,,Modny ślub’’ znajdziecie na stronie organizatora.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Targi Mody Ślubnej | Modny Ślub | Targi Kielce | targi | moda ślubna | event |

podobne artykuły