PL / EN
SZARPI KŁAK – MARZENIE O PIĘKNYCH LOKACH

SZARPI KŁAK – MARZENIE O PIĘKNYCH LOKACH

…które spełni wyjątkowy salon fryzjerski!

Życie bez przerwy... Historia jakich wiele, kreatywna para z dziecięcymi marzeniami i wiarą, że jeszcze wszystko przed nimi.

Szarpi KŁAK powstał w głowie kudłatej Magdy w 2014, zakochanej w wielokulturowości od zawsze i również od zawsze pragnącej mieć loki na głowie. Doświadczenie fryzjerskie, które przywiozła do Polski po 6 latach pracy w Londynie, powoli z różnym skutkiem przekazywała polskim dziewczynom. Maciek, partner Magdy, na początku nastawiony sceptycznie, w końcu się przekonuję, rzuca wszystko co robił do tej pory i wraz z Magdą zaczynają dosłownie kręcić biznes. 

Para okazała się faktycznie pionierami na polskim rynku – dla nich samych oraz ich klientek to nie tylko nowa fryzura, to przede wszystkim dodawanie pewność siebie i wiary, że wszystko jest możliwe!!! Bo przecież, która z Pań nie marzy o pięknych lokach. Co ważne, to innowacyjne rozwiązanie jakie proponuje Szarpi Kłak idealnie nadaje się również dla Pań po chorobach onkologicznych. 
Metoda jaką wykorzystuje Szarpi Kłak Gdańsk istnieje od ponad stu lat, do Europy trafiła jak wszystko co pochodzi z kultury afro. Magda i Maciek ją jedynie zmodyfikowali  i dostosowali  do głów polskich dziewczyn. Usługa, którą oferują od 2016 roku polega na doczepieniu syntetycznych Afro Loków. Metoda ta nie wymaga użycia żadnej chemii ani wysokich temperatur jak to jest w przypadku innych metod przedłużania i zagęszczania włosów. Usługa trwa do 3h i dedykowany jest wszystkim kobietom, których włosy mają co najmniej 4 cm długości.

Co mówią o sobie właściciele marki?

-        Spełniamy marzenia dziewczyn, które zawsze marzyły o pięknych lokach – to nas cieszy i uczy. Uczy pokory do życia a jej nigdy nie jest za wiele. Naszymi klientkami są dziewczyny, które mają rzadkie proste włosy oraz dziewczyny po zabiegach onkologicznych. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Doskonale wiemy jak ogromnym problemem u kobiet jest brak satysfakcji ze swoich naturalnych włosów.

-        Aktualnie pracujemy w atelier położonym w Gdańsku, w starej części Oliwy, gdzie odwiedzają nas klientki z różnych części Polski. Niedługo będziemy zapraszać nasze klientki na otwarcie nowego salonu. W swojej ofercie mamy szeroką gamę usług stylizujących Kłaki. Atutem jest fakt, że na głowach naszych klientek znajdują się włosy co ciekawostka naszej produkcji. W niedługim czasie pojawia się również włosy kręcone naturalne oraz produkty do pielęgnacji skory głowy.  

-        Szarpi KŁAK to nie tylko włosy, to jest sposób na nasze zwariowane życie. Spotykamy się od stycznia 2016 roku i od tamtej pory spędziliśmy tylko jeden dzień osobno. Żyjemy wg własnych zasad i przekonań, lubimy celebrować życie. Stajemy się z dnia na dzień coraz lepsi. Kręcą nas ludzie pozytywni i takimi chcemy się otaczać. W naszym atelier od rana w głośnikach lecą jamajskie rytmy, można poczuć fajną atmosferę. Odnosimy wrażenie, że klientki lubią przebywać w naszym towarzystwie.

Szarpi Kłak to zakręcony biznes i zakręcony świat dwóch zakochanych osób. Magda odpowiedzialna za kreowanie, Maciek za przygotowanie i produkcje – w życiu dokładnie tak samo. Oboje tacy sami i to powoduje, że działają na siebie jak magnesy (równie mocno odpychają jak przyciągają). Szarpi Kłak powstał z miłości… oczywiście do włosów również. 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Szarpi Kłak | salon fryzjerski |

podobne artykuły