PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIĘKNY KOLOR WŁOSÓW PO WAKACJACH Z CAMELEO

PIĘKNY KOLOR WŁOSÓW PO WAKACJACH Z CAMELEO

Poznajcie fryzjerskie nowości marki Delia Cosmetics!

Wakacyjna rzeczywistość może się okazać trudna dla naszych włosów. Słońce, słona lub chlorowana woda powodują, że końcówki się szybciej rozdwajają,  włosy są matowe i pozbawione blasku, a ich kolor blaknie. Dlatego pod koniec lata warto  pomyśleć o jego odświeżeniu, na przykład stosując keratynowy rozjaśniacz do włosów, którym nie tylko nadasz włosom subtelny, jasny i letni kolor, ale również przywrócisz włosom blask i miękkość. Po wakacjach niezbędny może się okazać również korektor do odrostów, dzięki któremu możemy poczekać z właściwą koloryzacją do momentu, kiedy nasze włosy będą odpowiednio odżywione.

Cameleo Blonde Star – keratynowy rozjaśniacz do włosów

Podczas jednorazowego zastosowania można uzyskać kolor aż do 7 tonów jaśniejszy w stosunku do obecnego. Do tego dzięki keratynie włosy są chronione i pielęgnowane już podczas zabiegu, czyli wtedy, kiedy są najbardziej podatne na zniszczenia. Rozjaśniacz jest bardzo łatwy w użyciu – zabieg można wykonać w domowej łazience, bez obawy o drażniący zapach, który często towarzyszy takim zabiegom. Rozjaśniacz Blonde Star ma przyjemny,  kwiatowy zapach, który jest jedną z zalet tego produktu. Do zestawu dołączony jest również intensywnie odżywiający balsam, który sprawi że rozjaśnione włosy będą miękkie i pełne blasku.

Cena: 8,30 zł

ZOBACZ TEŻ: TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Korektor tuszujący odrosty i siwe włosy

Korektor Cameleo Hair & Root Touch-up to doskonały sposób na ukrycie odrostu i siwych włosów. Natychmiast pokrywa kolorem włosy, dzięki czemu można wydłużyć czas między farbowaniami lub ukryć nieestetyczne odrosty. Wygodna w użyciu forma sztyftu zapewnia precyzyjną aplikację w miejscach, w których najbardziej widoczne są odrosty lub siwe włosy. Korektor pozostawia matowy kolor. Małe, podręczne opakowanie zmieści się w każdej damskiej torebce. Korektory są teraz dostępne w czterech kolorach, które można dopasować do różnych odcieni włosów: czarny, brązowy, a od nowością jest również jasnobrązowy oraz blond.

Cena: 8,15 zł

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Delia Cosmetics | Cameleo | włosy |

podobne artykuły