PL / EN
ŚWIĄTECZNE REKLAMY MAREK, KTÓRE ZAPADAJĄ W PAMIĘĆ

ŚWIĄTECZNE REKLAMY MAREK, KTÓRE ZAPADAJĄ W PAMIĘĆ

Tych świątecznych reklam nie da się zapomnieć! 

Przenoszą nas w świat mody ukazanej w świątecznej oprawie. Często towarzyszą im musicale, taniec i historia miłosna w tle. Jedne bawią, a inne wzruszają. Oto reklamy marek, które zapadają w pamięć. Wszystkie łączy motyw Gwiazdki.

ŚWIĄTECZNA REKLAMA BURBERRY

Pamiętacie przepiękną kampanię bożonarodzeniową domu mody Burberry „From London to love” z 2014 roku? Wyreżyserowa przez Christophera Bailey’a, pełniącego wówczas funkcję dyrektora kreatywnego marki. W spocie wziął udział Romeo, syn Victorii i Davida Beckhamów. Chłopiec spacerował ulicami zaśnieżonego Londynu, a wokół niego tańczyły pary i wymieniały się między sobą prezentami. W reklamie zaprezentowano klasyczne trencze, szale i parasole w kratę Burberry. Układ chareograficzny wykonało 50 tancerzy, a w tle mogliście usłyszeć piosenkę „The way I love”. Ta świąteczna reklama wzruszyła nas i musimy przeznać jest perełką pośród innych tego typu spotów.

fot. Instagram/ @ameliatravette

ŚWIĄTECZNA REKLAMA – ANIOŁKI VICTORIA’S SECRET

W naszym zestawieniu znalazły się także reklamy Victoria’s Secret z Aniołkami śpiewającymi i przystrajającymi dom świątecznymi ozdobami. W spocie z 2012 roku mogliście usłyszeć Doutzen Kroes, Candice Swanepoel oraz Alessandrę Ambrossio. Modelki wystąpiły w czerwonych gorsetach z białym futerkiem od świętego Mikołaja. Z kolei reklama ukazana w 2015 roku z utworem „Santa Baby” sprawiła, że poczuliśmy magię świąt.

BOŻE NARODZENIE Z MARKĄ APART

Nie moglibyśmy zapomnieć o świątecznej kampanii marki Apart z 2013, w której wystąpili Anja Rubik i Sasha Knezevic. Ośnieżone choinki, rustykalny wystrój góralskiej chaty przełamany wysmakowanymi stylizacjami i elegancką biżuterią wprawiły nas w świąteczny nastrój.

POLECAMY: APART

REKLAMA DIORA – ZIMA 2015

Koniecznie obejrzyjcie reklamę marki Dior z 2015 roku. Zimowy klimat, nowoczesne miasto i luksusowe kosmetyki, które poruszały się po ulicach niczym samochody lub wirowały w powietrzu – taka wizja świąt sprawiła, że wszystko wydaje się nam możliwe również w tym roku.


video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: kampania | święta | Burberry | Apart | Dior | Victoria Secret | DIOR | BURBERRY | Apart |

podobne artykuły