PL / EN
ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA GADŻETÓW DIOR DLA DOMU HANDLOWEGO PRINTEMPS

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA GADŻETÓW DIOR DLA DOMU HANDLOWEGO PRINTEMPS

Specjalnie na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla francuskiego Printemps, Dior stworzył mini kolekcję gadżetów oraz laleczek swojej ambasadorki Marion Cotillard, którymi przyozdobi aż 11 witryn sklepowych. Wszystko w klimacie new look!

Francuskie domy handlowe w okresie świątecznym, co roku prześcigają się z tymi amerykańskimi w dekoracyjnym rozmachu. Zachwycają wnętrza sklepów, ale przede wszystkim ich witryny. W tym roku do przygotowania swoich małych dzieł sztuki francuski dom handlowy Printepms Haussmann zaprosił markę Dior, której do dyspozycji oddał 11 okien wystawowych w ramach instalacji „City of Lights”.

 

Paryski dom mody stworzył na tę okazję aż 74 laleczki na wzór swojej ambasadorki Marion Cotllard ubranej w kultowe projekty w klimacie new look Diora, z którą spotkania towarzyszą tej gwiazdkowej akcji. Tematem wystaw będą bowiem kultowe kreacje haute couture marki, na tle najpiękniejszych i legendarnych już paryskich miejsc.

 

Dodatkowo w ramach współpracy została zaprojektowana specjalna mini kolekcja gadżetów, która sprzedawana będzie jedynie w Printemps. Znajdziemy w niej książki z bajkami, kalendarze adwentowe, apaszki i szpilki w bajkowych kolorach a także kulę śniegową z miniaturką Cotillard.

 

Całej akcji towarzyszy kampania reklamowa, której autorem jest Mario Testino a za stylizacje odpowiedzialna jest Carine Roitfeld. Stworzona w najbardziej charakterystycznej dla Diora estetyce new look’a idealnie pokazuje paryską tradycję zarówno domu handlowego jak i domu mody.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Printemps | New Look | Marion Cotillard | Dior dla Printemps | Mario Testino | Carine Roitfeld | DIOR |

podobne artykuły