PL / EN
ŚWIĄTECZNA KAMPANIA CHANEL N°5 L'EAU Z LILY-ROSE DEPP 2019

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA CHANEL N°5 L'EAU Z LILY-ROSE DEPP 2019

Zapach świąt to zapach CHANEL.

 

CHANEL zaprasza Jean-Paula Goude`a do celebrowania magii sezonu świątecznego. Lojalny współpracownik Domu od prawie trzydziestu lat zanurza nas w artystyczny świat pełen radości i dotyku fantazji, w którym występuje Lily-Rose Depp, ambasadorka CHANEL i twarz N ° 5 L'EAU.

Naturalnym jest, że film poświęcony świętom przekazuje poezję, magię, radość i niespodziankę. Dzieło Jean-Paula Goude'a łączy humor i zaklęcie z niecodziennym stylem. Jego twórczy świat pełen ponadczasowego, dziecięcego cudu był oczywistym wyborem” – wyjaśnia Thomas du Pré de Saint Maur, Dyrektor Global Creative Resources w sekcji CHANEL Fragrance & Beauty and Watches & Fine Jewelry.

Swojej ekscytacji ze współpracy z mistrzem nie kryła też główna bohaterka świątecznej historii CHANEL: „Wcielenie się w postać stworzoną przez Jean-Paula było wspaniałym doświadczeniem. Radość i zdumienie przypomniały mi, jak się czułem jako mała dziewczynka w poranek Bożego Narodzenia” – wspomina Lily-Rose Depp.


fot. materiały prasowe

KREATYWNE ŚWIĘTA O NUMERZE 5

Ubrana w mini sukienkę, mitenki i czerwone kozaki, we fryzurze inspirowanej stylem lat 40., schowanej pod białym beretem, Lily-Rose Depp emanuje świeżym, młodzieńczym urokiem. „Dla mnie Lily-Rose ucieleśnia świeżość i energię młodej dziewczyny, zmieszaną z dojrzałością wytrawnej aktorki” - wyjaśnia Jean-Paul Goude. Młoda aktorka, siedząca na gigantycznym flakonie, wpatruje się w dużą śnieżną kulę i niczym wróżka, która przewiduje przyszłość, mówi: „Widzę, widzę ...” Wśród stosu prezentów odkrywa swój szczęśliwy numer, N°5, wraz ze swoim ulubionym zapachem, N°5 L’EAU. Zaczyna tańczyć z dziecięcą radością w wirującym śniegu. Nagle tajemnicza atmosfera zmienia się w broadway`owski musical ożywiany przez ultranowoczesnego ducha młodej kobiety.

Żonglowanie ekscentrycznym stylem z jednoczesnym przestrzeganiem zasad gry - w tym przypadku w okresie świątecznym - jest jednym z jego wielu talentów” – ocenia twórczość Jean-Paula Goude'a Thomas du Pré de Saint Maur. „W tym filmie chcieliśmy, aby doświadczona aktorka odegrała czysto komercyjny przekaz w naturalny i spontaniczny sposób, co Lily-Rose osiągnęła znakomicie” – podsumowuje Jean-Paul Goude. Lily-Rose Depp również komplementuje swojego przedmówcę: „Każde doświadczenie z Jean-Paul`em Goude`m to nowa przygoda, napędzana jego ogromną i niewiarygodną kreatywnością. Dzięki niemu tworzymy postacie i dobrze się z nimi bawimy. ”


fot. materiały prasowe

CZERWONE ŚWIĘTA W MAKROSKALI

Więzy między CHANEL i Jean-Paul`em Goude`m są wplecione w każdy element wystroju i najmniejszy szczegół. Ponadwymiarowa butelka jest kluczową cechą kampanii CHANEL, ale jest również częścią kreatywnego podpisu reżysera: artysta specjalnie na potrzeby filmu stworzył flakon o wysokości trzech metrów, a także gigantyczne podwójne C w tle, aby wzmocnić magię jego historii bez konieczności używania efektów specjalnych. Jedną z ulubionych technik Jeana-Paula Goude'a jest rozszerzanie rzeczywistości w przeciwieństwie do wirtualności, w celu stworzenia wzmocnionego poczucia magii.

Podczas, gdy akcenty czerwieni na akcesoriach Lily-Rose Depp i nazwa CHANEL przypominają żywe kolory Jean-Paula Goude'a, są również ukłonem dla długoletniej tradycji CHANEL, kultywującej wprowadzanie tego odcienia do ikonicznych kampanii zapachowych… To również hołd dla „koloru życia, koloru krwi” według Gabrielle Chanel, a także dla kobiecości, pasji i śmiałości, ucieleśnionych przez Lily-Rose Depp.

Dzięki nowej kampanii, która miała swoją premierę 1 listopada 2019 r., CHANEL prezentuje czarujący świat i idealne miejsce na świętowanie jednej z najpiękniejszych i najbardziej uroczystych chwil w roku.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: zapachy | Lily-Rose Depp | Chanel |

podobne artykuły