Logotyp serwisu lamode.info
CHLOÉ NOMADE: ZAPACH WOLNOŚCI

CHLOÉ NOMADE: ZAPACH WOLNOŚCI

Wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki - poznajcie go bliżej!

Spis treści

1. CHLOÉ: ZAPACH NOMADE 

2. Chloé Nomade: świat spotkań

3. Chloé Nomade: zapach dla kobiet wolnych

4. Chloé Nomade: flakon

5. Chloé Nomade: muza 

CHLOÉ: ZAPACH NOMADE 

CHLOEfot. materiały prasowe

Chloé Nomade: świat spotkań

Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i niezmiennie naturalną elegancję. Pewna siebie i inspirująca, rozkwita dzięki zdobywanym doświadczeniom i wielu spotkaniom, zawsze dobitnie zaznaczając, kim jest, jednak bez narzucania tego innym. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Jej spojrzenie kieruje się na nieznane horyzonty, jej energia popycha ją ku nowym ludziom.

W tym szczególnym momencie, stając naprzeciw tego, co nieznane, uosabia wszelkie możliwości tego świata oraz więź z innymi, która zaciera granice. Pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje, w każdym miejscu, do którego podróżuje. Zapach zgodny z jej wizerunkiem wiecznego wędrowca.

Chloé Nomade: zapach dla kobiet wolnych

Gaby Aghion – założycielka marki Chloé, mawiała: „Moje kolory wywodzą się z Egiptu”. Nomade przywołuje skojarzenie z wizją ucieczki. Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarysy kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej.

Połączenie łagodności i siły – fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie ucieczki, do którego inspirują.

wideo: Youtube

Chloé Nomade: flakon

Krągłe kształty, litera-oko Chloé ukazują łagodność, która kontrastuje z graficznymi liniami kołnierza. Flakon wyraża wizję podróży. Przeźroczyste szkło sprawia, że przenika przezeń różowo-beżowe światło. Korek zapieczętowany jest różowym węzłem. Różowe opakowanie zewnętrzne niczym cenne etui ma złote wykończenie.

Chloé Nomade: muza 

Francuska aktorka Ariane Labed urodziła się w Atenach i mieszka obecnie z Londynie. Jest uosobieniem kobiety-wędrownika, poszukiwaczki przygód odkrywającej nowe horyzonty.  Zdjęcia reklamowe wykonał w Radżastanie współczesny artysta Ryan McGinley. Film wyreżyserowała, również w Radżastanie, Fleur Fortuné.

Włosy aktorki rozwiewa wiatr, jej twarz skąpana jest w promieniach wschodzącego słońca. Jej kroki animuje poczucie wolności. Gdziekolwiek zmierza, porywa ją rytm obecnej chwili. Ta kobieta o tożsamości wędrowca postrzega siebie sama oczami świata.

*

Chloe Nomade jest dostępne w Polsce w perfumeriach Douglas.

 

CENY premierowe:

Chloe Nomede EAU DE PARFUM 30 ml – 285,00

Chloe Nomade EAU DE PARFUM 50 ml – 399,00

Chloe Nomede EAU DE PARFUM 75 ml – 489,00

tagi: Nomade | zapachy | perfumy | Chloe |

podobne artykuły