PL / EN
LILY-ROSE DEPP – ZOOM NA STYL MUZY KARLA LAGERFELDA

LILY-ROSE DEPP – ZOOM NA STYL MUZY KARLA LAGERFELDA

Zainspirujcie się stylem muzy Karla Lagerfelda. Warto mieć na nią oko!

 

Lily-Rose Depp mimo młodego wieku może się pochwalić całkiem sporym zawodowym dorobkiem. Wybiegowy debiut na pamiętnym pokazie Chanel Haute Couture jesien zima 2015/16 w kasynie, angaż w reklamie okularów przeciwsłonecznych Chanel Eyewear 2015, sesje w magazynach mody (a nawet okładka Love Magazine)  a ostatnio – objęcie zaszczytnej funkcji ambasadorki odświeżonej wersji kultowych perfum Chanel No.5 L’EAUto wszystko grubo przed osiągnięciem pełnoletniości.

 

Zanim jednak zaistniała w branży w roli wziętej modelki i muzy samego Karla Lagerfelda, za sprawą sławnych rodziców, a zwłaszcza mamy Vanessy Paradis, także przez lata związanej z domem mody Chanel, wielka moda była dla niej zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie tyle dosłownie, co  bardziej pośrednio: Vanessa Paradis, z którą młoda gwiazda pozostaje w bliskich reakcjach, jej styl, osobowość  i modowe wybory – wszystko to niewątpliwie miało wpływ na Lily-Rose, zarówno pod kątem preferowanej estetyki jak też, do pewnego stopnia, jej modowych upodobań.

 

Tak czy owak, bez wątpienia dziś o siedemnastolatce można mówić jako o tej, która sama dyktuje trendy i jest wzorem do naśladowania nie tylko dla rówieśników, lecz także dla wszystkich pasjonatów mody. Nonszalancko, młodzieżowo,  czy w zapierającej dech w piersiach kreacji na czerwonym dywanie – w  której wersji podoba się Wam najbardziej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lily-Rose Depp | Vanessa Paradis | Johnny Depp | Chanel couture | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły