PL / EN
SWAROVSKI – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2017

SWAROVSKI – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2017

Poznajcie sekrety „miejskiego romansu” austriackiej firmy!

Urban Romance” to tytuł kolekcji Swarovski na sezon wiosna lato 2017. Poznajcie sekrety „miejskiego romansu” austriackiej marki!

 

Fakt, że ponad połowa światowej populacji mieszka i pracuje w miastach, zainspirował Nathalie Colin, dyrektor kreatywną Swarovski, do stworzenia linii odnoszącej się do urbanistycznych przestrzeni. Projektantka pod lupę wzięła Paryż oraz Los Angeles i postanowiła pokazać, że „piękno bardzo często kryje się tuż za rogiem”.

 

W tym sezonie tematem przewodnim kolekcji jest Urban Romance, ponieważ zainspirowała mnie zarówno nowoczesność, jak i romantyczne oblicze dwóch miast, które kocham: Paryża, w którym mieszkam i pracuję, oraz Los Angeles, które często odwiedzam w poszukiwaniu twórczej inspiracji i przy okazji sesji zdjęciowych. Romantyczne oblicze Paryża znalazło swoje odzwierciedlenie w świeżej, kwiatowej kolorystyce oraz kobiecym wzornictwie, natomiast nowoczesne konstrukcje architektoniczne wywarły silny wpływ na ozdoby o bardziej graficznym charakterze. Los Angeles stanowiło źródło inspiracji dla miękkich linii ozdób w stylu gypset nawiązującym do ducha bohemy, a także dla motywu palmy, który jest prawdziwym przebojem tego sezonu. Najnowsza kolekcja pozwoli każdej kobiecie wyrazić swój nastrój i styl, czy to przez kumulację ozdób, czy też warstwowe stylizacje i kompozycje różnych rodzajów biżuterii, dodające elegancji i wzbogacające wizerunek o nutę indywidualizmu. To świetny sposób, żeby stworzyć olśniewające stylizacje i wywrzeć niezapomniane wrażenie!” – mówiła o nowej kolekcji dla marki Swarovski Nathalie Colin.

 

Swarovski wiosna lato 2017 (fot. materiały prasowe)

 

Biżuteria Swarovski wiosna lato 2017 

 

Linia „Urban Romance”, dedykowana kobietom o wielu obliczach, ma podkreślać romantyzm wiosenno-letnich stylizacji, dodawać im śmiałości, fantazji i nowoczesności. Jeżeli klimat romantyczny, to kwiaty. Florystyczne motywy pojawiają się tu w nowatorskich interpretacjach łączących style graficzny i organiczny – klasyczne róże i hortensje w nietuzinkowych odcieniach różu, szmaragdu i fioletu. Architektura miejska stała się z kolei źródłem inspiracji do stworzenia geometrycznych ozdób: metalicznych naszyjników lub bransoletek o lekkiej, graniastej strukturze, które przywodzą na myśl charakterystyczne sylwetki Wieży Eiffla i Piramidy Luwru konkurujące z zawiłymi krzywiznami gmachu Centrum Pompidou. Współczesne poszukiwanie uniwersalności przyczyniło się natomiast do powstania debiutującej w tym roku wielofunkcyjnej linii Crystaldust – biżuterii, która sprawdzi się zarówno jako bransoletki na ramię, krótkie naszyjniki czy nawet opaski do włosów. Lubimy!

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: biżuteria | kolekcja | wiosna lato 2017 | SWAROVSKI |

podobne artykuły