Logotyp serwisu lamode.info
SUPERGA DLA THE BLONDE SALAD – KAPSUŁOWA KOLEKCJA CHIARY FERRAGNI

SUPERGA DLA THE BLONDE SALAD – KAPSUŁOWA KOLEKCJA CHIARY FERRAGNI

Jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie, Chiara Ferragni stworzyła właśnie swoją kapsułową kolekcję obuwia dla marki Superga. Sprawdźcie!

Na swoim koncie ma kilka kolekcji butów sygnowanych swoim nazwiskiem, wiele kolaboracji ze znanymi markami i miliony czytelników miesięcznie. Chiara Ferragni, autorka The Blonde Salad jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających blogerek na świecie i póki, co nic nie wskazuje, że ma się to zmienić - wciąż jest w podróży i nieustannie pracuje nad nowymi projektami. Jednym z nich jest kapsułowa kolekcja dla Superga, która właśnie ujrzała światło dzienne.

 

Marka o przeszło stuletniej tradycji zaprosiła blogerkę do współpracy nie bez powodu. Chiara zawsze wspiera swoje rodzime marki tak więc połączenie włoskiej it girl z jedną z najbardziej znanych marek o włoskim rodowodzie wydaje się być naturalnym wyborem.

 

W kolekcji „Superga for The Blonde Salad” znajdziemy cztery modele kultowych, wygodnych tenisówek – wszystkie wykonane z idealnej na lato koronki w kolorze białym, beżowym oraz baby blue i baby pink. Jest to limitowana edycja stworzona z myślą o wakacjach.

 

Kampania, która jest już w internecie, a niebawem zadebiutuje w prasie, została zrobiona w Los Angeles.

 

tagi: Chiara Ferragni | The Blonde Salad | Superga |

podobne artykuły