PL / EN
STYLISTA RADZI – PROPOZYCJE JESIENNYCH STYLIZACJI Z MARKĄ CATERINA

STYLISTA RADZI – PROPOZYCJE JESIENNYCH STYLIZACJI Z MARKĄ CATERINA

Stylizacja biznesowa, wieczorowa i casual – zobacz nasze propozycje damskich zestawów na sezon jesień zima 2011 przygotowane wraz z polską marką Caterina

Inwestycja w wizerunek jest bardzo ważna, jednak musi być przemyślana. Nie problem kupować niezliczone ilości ubrać, które po krótkim czasie wylądują na dnie szafy. Bez względu na jaką okazję poszukujemy stroju, warto decyzję o kupnie przemyśleć, a wybrane elementy dopasować nie tylko do naszej figury, ale i osobowości. Nasz wizerunek liczy się zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Przestrzeganie ogólnie obowiązujących zasad dress code, pozwoli nam nie tylko zrobić odpowiednie pierwsze wrażenie (mamy na to zaledwie 10 sekund!), ale i wspomoże nasz sukces.

 

Wraz z polską marką Caterina przygotowaliśmy dla Was jesienno-zimowe propozycje, przeznaczone na trzy różne okazje. Stylizacja biznesowa, wieczorowa i casual – to ważne elementy naszej garderoby i w zasadzie must have, na który powinno znaleźć się miejsce w każdej damskiej szafie. Dobrze wszak mieć opracowane zestawy na różne okazje.

 

 

STYLIZACJA BIZNESOWA


Każda z pań, a szczególnie te na co dzień pracujące w biznesie, potrzebuje stylizacji służbowej i formalnej. Założeniem takiego zestawienia jest schludność i minimalizm. Stylizacja w żaden sposób nie może rozpraszać, a tym bardziej podkreślać naszej seksualności. Elementy takiego zestawu powinny być klasyczne i w stonowanych kolorach. Jeśli decydujemy się na sukienkę, pamiętajmy by jej długość sięgała do kolan, a rękawy zakrywały ramiona. Jeśli wybierzemy wersję bez rękawów, obowiązkowa będzie marynarka. Na odrobinę szaleństwa możemy pozwolić sobie przy doborze dodatków – torebka z wężowej skóry, pasek dodatkowo zaznaczający talię czy zabawne oprawki okularów – pozwolą przełamać nudę i podkreślą naszą osobowość. W przypadku obuwia zawsze wybieramy pantofle z zakrytymi palcami na obcasie nie wyższym niż 6 cm.

 

STYLISTA RADZI - JESIENNE PROPOZYCJE STYLIZACJI Z MARKĄ CATERINA

kol. LAMODE.INFO - stylizacja biznesowa przygotowana w oparciu o kolekcję marki Caterina jesień zima 2011

 

 

STYLIZACJA WIECZOROWA

 

Powodów do zaprezentowania stylizacji wieczorowej może być wiele – kolacja w restauracji, wyjście do teatru czy też służbowy bankiet. Nic podczas takiej okazji nie sprawdzi się lepiej niż ponadczasowa mała czarna – sukienka, której dobór kroju zależy głównie od naszej figury i samopoczucia. Wieczorową porą możemy wszak pozwolić sobie na nieco więcej ekstrawagancji i wybrać modele podkreślające dekolt, odkrywające ramiona czy plecy. W kwestii kolorów również wolno nam zaszaleć. Pięknym dopełnieniem dla czerni stanie się wiązany w talii płaszcz w intensywnym odcieniu czerwieni. Jeszcze tylko klika dodatków – jak torebka w zwierzęcy deseń, szpilki peep toe czy pomadka w modnym kolorze burgundu – i jesteśmy gotowe na wieczorne wyjście.

 

STYLISTA RADZI – PROPOZYCJE JESIENNYCH STYLIZACJI Z MARKA CATERINA

kol. LAMODE.INFO - stylizacja wieczorowa przygotowana w oparciu o kolekcję marki Caterina jesień zima 2011

 


STYLIZACJA CASUAL

 

Stylizację casual cechuje zdecydowanie większa swoboda, na którą nie ma miejsca w stylizacji biznes. Tu charakter poszczególnych elementów jest mniej formalny, dlatego też sukienka może być wykonana z wygodnej i ciepłej dzianiny. Ciekawym dopełnieniem takiej propozycji staną się kozaki na modnym słupku w klimacie lat 70. oraz płaszcz o mniej klasycznej formie. Tego rodzaju zestaw z powodzeniem możemy prezentować podczas popularnych Casual Fridays.

 

STYLISTA RADZI/STYLISTA RADZI – PROPOZYCJE JESIENNYCH STYLIZACJI Z MARKA CATERINA

 

kol. LAMODE.INFO - stylizacja casual przygotowana w oparciu o kolekcję marki Caterina jesień zima 2011

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Caterina | stylista | porady | porady stylisty | stylista radzi |

podobne artykuły