PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
START APLIKACJI MODOWEJ CLOTIFY

START APLIKACJI MODOWEJ CLOTIFY

Zobaczcie fotorelację z inaugurującej imprezy i sprawdźcie, kogo na niej spotkaliśmy!

Redakcja LAMODE.INFO objęła swoim patronatem wejście na rynek aplikacji modowej Clotify. Sprawdźcie, co działo się na imprezie inaugurującej!

 

21 maja 2016 roku swoją oficjalną premierę miała aplikacja Clotify poświęcona szeroko pojętej modzie, trendom i stylizacji. Podczas wydarzenia w Złotych Tarasach poznaliśmy bliżej tę nowinkę technologiczną, wypróbowaliśmy jej możliwości i spotkaliśmy się z osobowościami z branży. Anna Męczyńska wybierała najciekawsze stylizacje, które zostały nagrodzone voucherami na zakupy w centrum, a Konrad Fado opowiedział o swojej pracy z gwiazdami oraz o sposobach na codzienną garderobę według Clotify. O swoich pierwszych doświadczeniach z aplikacją opowiedzieli m.in. Anna Wendzikowska, Magda Steczkowska, Klaudia Halejcio, Agnieszka Kaczorowska oraz wokalista Arek Kłusowski. Podczas wydarzenia spotkaliśmy również blogerów, np. Cajmel i Rebel Fashion Style.

 

Jesteście ciekawi, na czym polega innowacyjna mobilna aplikacja, jaka jest jej idea i w jaki sposób działa – odsyłamy TUTAJ!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Clotify | nowe technologie | aplikacja modowa |

podobne artykuły