PL / EN
SPOTKANIE Z MARKĄ DOROTHY PERKINS W ZŁOTYCH TARASACH

SPOTKANIE Z MARKĄ DOROTHY PERKINS W ZŁOTYCH TARASACH

Tego popołudnia sklep Dorothy Perkins wypełniony był po brzegi atrakcjami! Gościem specjalnym była Basia Kurdej-Szatan, a redakcja LAMODE.INFO miała tam specjalne zadanie.

Od przeszło 90 lat wie jak rozpieszczać kobiety! Swoje kolekcje kieruje do tych świadomych swoich atutów, podążających za swoimi pasjami i zainteresowanych modą i trendami. Ubiera matki i córki, pomaga w wyborze kreacji na wesele czy do biura, lub na zakupy z koleżanką. Dorothy Perkins znana jest bliżej także Polkom, które w Złotych Tarasach w sklepie marki mogą poznać jej filozofię, przy okazji załapując się na sezonowe obniżki czy kapsułowe kolekcje, jak ta All About Rose.

 

Swój debiut miała niedawno, bo w czasie zorganizowanego w czerwcowe sobotnie popołudnie eventu dla klientek Dorothy Perkins. W kilkunastu projektach, które w niej znajdziemy, uchwycono wszystkie najważniejsze trendy tego sezonu – przezroczystości, kwiaty w wersji 3D czy bieliźnianą formę delikatnych, letnich bluzek oraz biel, którą nosimy od stop do głów.

 

Tego dnia redakcja LAMODE.INFO doradzała w zakupach i opowiadała o najgorętszych tendencjach, eksperci marki MAC zapewniali makijaż, a dobry humor gość specjalny - Basia Kurdej-Szatan, która utożsamia wszystkie cechy kobiety Dorothy Perkins.

 

Odwiedziliście w tym czasie sklep marki? Co sądzicie o All About Rose?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dorothy Perkins | Złote Tarasy | event | Basia Kurdej-Szatan | MAC |

podobne artykuły