PL / EN
SONIA SZÓSTAK - KAMPANIA BALMAIN SFOTOGRAFOWANA PRZEZ POLKĘ

SONIA SZÓSTAK - KAMPANIA BALMAIN SFOTOGRAFOWANA PRZEZ POLKĘ

Kampania w mrocznym klimacie i najnowsza linia pikowanych torebek. 

Kampania Balmain w rockowym klimacie została sfotografowana przez Sonię Szóstak. Przed obiektywem Polki pozowała Cara Delevingne, prezentując linię najnowszych torebek stworzonych wspólnie z Olivierem Rousteing. Poznajcie szczegóły!

BALMAIN X CARA DELEVIGNE – MODELKA W OBIEKTYWIE SONII SZÓSTAK

Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain zaprosił Sonię Szóstak do współpracy przy okazji wydania kolekcji torebek, stworzonej wspólnie z Carą Delevingne. Modelka oraz ambasadorka marki nie tylko brała udział w procesie kreowania linii dodatków, ale i promowała je w sesji zdjęciowej uchwyconej przez polską fotografkę.

Balmain - torebka z kolcami sfotografowana przez Sonię Szóstak 

BALMAIN X CARA DELEVIGNE – TOREBKI W KAMPANII

Kampania Balmain w rockowym klimacie, prezentuje top modelkę ubraną w koszulę z ćwiekami czy garnitur ze strzelistym kołnierzem. Wszystkie stylizacje zdobią czarne pikowane torebki na pasku bądź łańcuszku. Mają różną formę: występują w wersji klasycznej, trapezowego kuferka czy okrągłej. Eleganckie, nowoczesne i jednocześnie wpisujące się w trendy na Instagramie, ze względu na różnorodny kształt.

„Nie można współpracować z kimś, jeśli nie łączy was przyjaźń. Zawsze chciałem uczestniczyć w projekcie z Carą" – wyznał Olivier Rousteing na Instagramie Balmain. W efekcie wspólnie stworzyli trzy torby: Twist, Romeo i BBag, które sfotografowała Sonia Szóstak, malarsko operując światłem.

SONIA SZÓSTAK – POLSKA FOTOGRAFKA MŁODEGO POKOLENIA

Sonia Szóstak to fotografka młodego pokolenia. Ma zaledwie 29 lat, a już szturmem podbija świat mody. Jej portfolio zawiera prace do prestiżowych magazynów, takich jak Vogue, L’Officiel, Numero, Rolling Stone, Elle czy Porter Magazine. Polka wykonywała sesje dla Reserved oraz Le Petit Trou i fotografowała Kristinę Melnikovą w kostiumach kąpielowych Muuv. Jej prace i twórczość cechuje malarska koncepcja, a składa się na nią unikalne operowanie światłem, co jest widoczne na zdjęciach do kampanii Balmain. Inspiracją są dzieła Tycjana czy Erwina Olafa. Sonia od kilku lat mieszka w Paryżu.

POLECAMY: JAK ZOSTAĆ FOTOGRAFEM MODY? – WYWIAD Z MICHAŁEM RADWAŃSKIM

W galerii prezentujemy zdjęcia z kampanii Balmain wykonane przez Sonię Szóstak.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Balmain | Sonia Szóstak | fotografia | kampania | Cara Delevigne | torebki |

podobne artykuły