PL / EN
SMUFI REKONSTRUKCJA W ATELIER „U FRYZJERÓW”

SMUFI REKONSTRUKCJA W ATELIER „U FRYZJERÓW”

Smufi Rekonstrukcja to nowy sposób na odbudowę włosów, który zaprezentowało atelier „U fryzjerów”. Dowiedzcie się więcej!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy coraz bardziej cenią sobie indywidualne rozwiązania, a także coraz większej modzie na weganizm i wszystko, co organiczne, eksperci z atelier „U fryzjerów” opracowali sposób odbudowy włosów oparty na naturalnych składnikach.

 

Smufi Rekontstrukcja, bo o niej mowa, to zupełna nowość na polskim rynku. Jest połączeniem specjalistycznych produktów do włosów z nowym rozwiązaniem – zmiksowanymi świeżymi owocami lub czekoladą, które bogate są w witaminy i mikroelementy wartościowe dla włosów i skóry głowy. Tworzą one odżywczy koktajl, który działa regenerująco, nawilża, odbudowuje i ma przyjemny zapach. Naturalne składniki, z których tworzy się Smufi, są przyjazne i bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry. Mają także długotrwałe działanie, przez co efekt utrzymuje się nawet po kilku myciach.

 

Nowa usługa jest konsekwencją od początku obranego przez salon kierunku. Została stworzona w myśl zasady, że to, co naturalne, jest najlepsze, dlatego jest w pełni wegańska.

 

Chcieliśmy stworzyć coś, czego jeszcze nie było. Kierowaliśmy się kluczem: ma intensywnie wzmacniać, być naturalne i apetyczne, pięknie pachnieć. Od razu przyszły nam na myśl smoothies – kolorowe, pyszne, zdrowe. Połączyliśmy więc koncepcję takiej mikstury i silnej odbudowy włosa. Nie chcemy zdradzać receptury Smufi Rekonstrukcji, ale zapewniamy, że jest w pełni wegańska. I działa, o czym możemy zapewnić po zastosowaniu na włosach wielu klientów oraz swoich– mówi Tomasz Bożek, współwłaściciel atelier.

 

Aby w odpowiedni sposób odżywić każdy rodzaj włosów, Smufi różnią się między sobą składem. Klienci mają do wyboru:

  • LEKKOŚĆ I OBJĘTOŚĆ – winogrona i ogórek;
  • BLASK I ŚWIEŻOŚĆ (zalecane dla blond włosów) – cytrusy;
  • NAWILŻENIE I REGENERACJĘ (tylko dla brązowych włosów) – kakao;
  • WITALNOŚĆ I ENERGIĘ – melon;
  • ODBUDOWĘ I UJARZMIENIE – awokado.

 

Smufi Rekonstrukcja przygotowywana jest wyłącznie ze świeżych składników, dlatego wymaga wcześniejszego umówienia. Stosowana jest bezpośrednio na włosy. Cena zabiegu: 100 zł (bez modelowania) lub 150 zł (z modelowaniem).

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ufryzjerow.pl.

 

Polecamy!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: U fryzjerów | Smufi Rekonstrukcja | zabieg | odbudowa | regeneracja włosów |

podobne artykuły