PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
OCZYSZCZANIE NA WIOSNĘ Z NOBLE HEALTH

OCZYSZCZANIE NA WIOSNĘ Z NOBLE HEALTH

Zastanawiacie się nad wiosenną metamorfozą? Pragniecie być pełne energii i mieć lepsze samopoczucie? Przedstawiamy wam nutrikosmetyk ACAI BERRY NOBLE HEALTH!

Metamorfozy, zabiegi, odświeżanie szafy i nowa fryzura – wiosna to najlepszy czas, by coś zmienić! Jednak zdrowie i piękno często zaczyna się od… wewnątrz. Sama dieta czy aktywność fizyczna nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty, dlatego warto pomyśleć o kompleksowym rozwiązaniu i zacząć od środka – zwrócić uwagę na kwestię oczyszczania organizmu. Usunięcie szkodliwych toksyn może okazać się strzałem w dziesiątkę. Agnieszka Owczarek, ekspert ds. piękna i zdrowego stylu życia, właścicielka firmy Noble Health, nakreśliła nam szerzej tę problematykę wskazując m.in. na wiele dolegliwości, których przyczyną może być zakwaszenie. Na pytanie w jaki sposób możemy sprawdzić czy jesteśmy zakwaszeni, odpowiedziała:

 

 „Wystarczy w miękkim miejscu, np. na przedramieniu lub udzie przycisnąć mocno palec do skóry. Jeśli to miejsce szybko robi się białe lub żółtawe, a potem ten ślad nie znika szybko, to znak, że jesteśmy zakwaszeni”.


Jak się okazuje także stres i przemęczenie mogą powodować takie objawy, które bardzo często są także następstwem nieodpowiedniego odżywania oraz niezdrowego trybu życia. Co więcej, oczyszczać organizm możemy poprzez wykluczenie z jadłospisu przetworzonej żywności, spożywanie kaszy jaglanej oraz picie ciepłej wody z cytryną z dodatkiem oliwy. Warto pamiętać również, że ruch jest naszym sprzymierzeńcem, mogącym nam pomóc w polepszeniu naszej kondycji psycho-fizycznej. W przypadku zapracowanych osób, które nie mają czasu na tego typu aktywności, zbawienne okazać się mogą supelementy diety, które pomogą utrzymać prawidłowy poziom witamin i minerałów. Z pomocą może przyjść nam ACAI BERRY NOBLE HEALTH, który posiada w składzie w pełni komplementarne składniki. Skutecznie oczyszcza organizm, wpływa korzystnie na stan włosów, paznokci oraz cery. Dodatkowo, przyczyni się do obniżenia stresu oraz doda Wam energii! Tym samym uzupełni on powstałe niedobory, a spodziewane efekty będą widoczne już w pierwszych tygodniach.

 

Produkty Noble Health znajdziecie w największych drogeriach ROSSMANN, Super-Pharm oraz Hebe! Polecamy! A Wasze wszystkie wątpliwości rozwieje ekspert marki Noble Health, Agnieszka Owczarek.

 

 

Przemęczenie, ból głowy, rozkojarzenie… Czy to dla nas jakiś znak?


Agnieszka Owczarek: Tak. Współczesny tryb życia pełen stresu i nie przemyślanej diety sprawia, że brakuje nam składników odżywczych. Organizm domaga się dodatkowej ich porcji otwarcie to sygnalizując. Pierwszym komunikatem jest uczucie przemęczenia. Wielu z nas je lekceważy, tłumacząc to tym, że za dużo pracujemy. Drugim znakiem jest pogorszenie się stanu włosów. Ostatni sygnał alarmowy to gorszy stan paznokci. Jednak to już oznacza, że od dłuższego czasu źle traktujemy nasz organizm. O swoich potrzebach informuje też skóra. Robi się sucha pod oczami i mamy wrażenie, że jest jak papier. Pojawiają się krostki na twarzy albo przesuszenia np. w zgięciach łokci. To może być też oznaka, że w organizmie skumulowało się dużo toksyn, czego skutkiem jest gorsze wchłanianie substancji odżywczych. Sprzyja temu zakwaszenie organizmu. Naturalne środowisko naszego organizmu powinno być zasadowo-kwasowe. Jeśli mamy za dużo substancji kwasowych, ta równowaga zostaje zaburzona. Świadczą o tym m.in. częste bóle głowy.

 

 

Można sprawdzić, czy jesteśmy zakwaszeni?


Agnieszka Owczarek: Wystarczy w miękkim miejscu, np. na przedramieniu lub udzie przycisnąć mocno palec do skóry. Jeśli to miejsce szybko robi się białe lub żółtawe, a potem ten ślad nie znika szybko, to znak, że jesteśmy zakwaszeni.

 

 

Czym to jest spowodowane?


Agnieszka Owczarek: Przede wszystkim nieprawidłowym odżywianiem. Bardzo zakwasza picie dużej ilości kawy, szczególnie z mlekiem. Udowodniono, że zakwaszają też nabiał i mięso. Oczyszczanie z toksyn polecam każdemu po 22 r.ż.  w okresie przedwiośnia i przed zimą.  

 

 

Jak się to robi?


Agnieszka Owczarek: Najłatwiejszy sposób oczyszczania to wypicie szklanki ciepłej przegotowanej wody z dodatkiem cytryny i łyżki oliwy. Warto jeść kaszę jaglaną, pełną witamin i minerałów. Ona też odkwasza. Powinniśmy wyeliminować z diety przetworzoną oraz nawożoną żywność. Dobrze też nauczyć się relaksować, najlepiej w ruchu.

 

 

Czy suplementy diety pomogą w tym procesie?


Agnieszka Owczarek:  Idea suplementów diety wzięła się stąd, że wiele osób nie jest w stanie jeść tak, by dostarczyć sobie potrzebnych składników w 100 procentach. Preparaty mają pomóc w oczyszczeniu organizmu lub zrzuceniu zbędnych kilogramów, uzupełniają też ilość składników odżywczych, ale nie zastąpią racjonalnej diety i ruchu.

 

 

Na rynku jest wiele suplementów diety. Czym się kierować przy wyborze?


Agnieszka Owczarek: Ceną. Substancje naturalne, niemodyfikowane genetycznie z ekstraktów są dość drogie. Nie da się więc zrobić skutecznego preparatu za kilka czy kilkanaście złotych. Drugą ważną rzeczą jest skład. Patrzymy, czy w środku są substancje, pochodzenia naturalnego, np. ekstrakty. W naszym produkcie Get Slim mamy np. ekstrakt z zielonej kawy pozyskiwany specjalnie dla Noble Health.

 

 

W suplementach działa kilka składników. Jakie są ich najlepsze połączenia?


Agnieszka Owczarek: Preparat powinien mieć składniki, które są dla siebie komplementarne, czyli uzupełniają swoje działanie. W naszym produkcie Collagen mamy witaminę C, która aktywizuje kolagen klasy A do działania i zwiększa jego wchłanianie. Dzięki temu ten składnik uzupełnia powstałe niedobory, a spodziewane efekty widać już w pierwszych tygodniach.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Premium Wellness | Noble Health | ACAI berry |

podobne artykuły