PL / EN
Słownik mody - wszystko, co musisz wiedzieć o modzie w jednym miejscu

Słownik mody - wszystko, co musisz wiedzieć o modzie w jednym miejscu

Czym jest Słownik Mody i jak zostać jego autorem? Sprawdź!

Słownik mody, opracowany przez redakcję Domodi.pl we współpracy z ekspertami branży fashion, to najlepsze źródło wiedzy na temat modowych trendów, stylów, ważnych postaci, fasonów czy tkanin. Jeśli na ten temat chcesz wiedzieć wszystko, zakładkę z tym opracowaniem online powinnaś dodać do ulubionych!

Co to jest Słownik mody?

Słownik mody to praktyczny i inspirujący zbiór setek haseł, które powinny być dobrze znane każdej osobie, która pasjonuje się branżą fashion albo po prostu chce mieć poczucie, że jest dobrze zorientowana w trendach. Ze Słownika mody dowiesz się między innymi, jak rozpoznać oryginalną torebkę Chanel 2.55, kim jest Jeremy Scott, co sprawiło, że Anna Dello Russo stała się ulubienicą street style’owych fotografów, jak ubrać się w stylu boho i czym skóra zamszowa różni się od nubuku, a dress code black tie - od white tie. Jeśli nie chcesz mylić ważnych w świecie mody definicji, koniecznie zaglądaj regularnie do Słownika mody. To “must know” opracowane przez specjalistów, ekspertów i influencerów, pisane przejrzystym i zrozumiałym językiem, inspirujące do poszerzania swojej wiedzy na temat ubioru, projektowania, tendencji. Pierwsza odsłona Słownika mody miała też swoje papierowe wydanie, dziś ze wszystkimi hasłami w każdej chwili zapoznasz się online. Nigdy więcej nikt nie zaskoczy Cię żadnym pytaniem o branżowe sekrety!

Jak zostać autorem haseł w Słowniku mody?

Zajmujesz się na co dzień modą? Prowadzisz bloga albo modową markę, stylizujesz, projektujesz, organizujesz pokazy, a może fotografujesz street style’owe outfity? Podziel się swoją wiedzą z innymi, zostając twórcą hasła w Słowniku mody. Skontaktuj się z redakcją, wysyłając wiadomość na adres: slownik@domodi.pl i daj znać, jakiego hasła brakuje według Ciebie w tym opracowaniu. Stań się częścią rewolucyjnego projektu online, który przybliża najważniejsze modowe zjawiska wszystkim zainteresowanym. Do tej pory redaktorkami Słownika mody zostały takie osobistości, jak Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Tamara Gonzalez Perea, Marta Siniło czy Asia Typek.

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Domodi |

podobne artykuły